1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Küçük Akvaryum

Başlığı 'Tatlı Su Hobiye Başlangıç Portalı' kategorisinde The Wıld tarafından 20 Haziran 2011 başlatılmıştır.

1. The Wıld

The Wıld

İsim:
    Servet Nalbantoğlu
    Arkdaşlar bildiğiniz gibi 200 lt tank yapçam ıvır zıvır ararken bizim depoda benim mini akvaryumu fark ettim 8 wat lık mavi lamba 3cm lik renkli taş ve midye kırığı ayrıca elimde küçük beyaz mini taşlar var.Akvaryumda 200 w lık ısıtıcı birde kafamotoru ve hava pompası resun ac 2000 var nası atmışım bu malzemeleri bilmem xDneyse kafa motoruyla üst filtre yaptım biraz taş 3 - 5 tane küçük ıstıcı kafa motoru derken oluşturdum yani birleştirdim küçük eksikleri vardı hava taşı gibi onları aldım fakat tank 25 litre bu tankta ne balığını koyabilirim?Bitki koymak istemiyorum o konuda beceriksizimdirde hangi balık uygundur?

2. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Cevap: Küçük Akvaryum

Servet bu akvaryuma tetra sürüleri güzel olur. 4-5 adet neon, 4-5 adette penguen tetra ekleyebilirsin. Güzel olur güzel...

3. The Wıld

The Wıld

İsim:
    Servet Nalbantoğlu
    Sağol Fatih abi bu kadar hızlı cevap verdiğin için. Lepisteste eskiden kötü olay yaşamıştım, and içtim almıyacağım. Ondan tetrayı düşünebilirim. Ama bitki istermiş o balık onu yedeğe alıyorum. Teşekkürler.

Bide Japon balığı olurmu şunlar: oranda,ryukin,ranchu bunlar olabilir mi her hangi biri ?

4. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Servet bitki şart değil tetra türleri için ama olursa daha iyi olur.

Japon balıklarından 4 adet 3-4 cm alabilirsin.

The Wıld bunu beğendi.
  5. penqun

penqun

İsim:
    Haktan KAYACAN

Fatih abiye katılıyorum , Neon tetra yap ama 4-5 adetten daha az alma Neon tetra bir grup balığıdır.

The Wıld bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş