1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Küçük bir soru

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde Özkan41 tarafından 21 Haziran 2012 başlatılmıştır.

1. Özkan41

Özkan41

İsim:
    Özkan
    Öncelikle Merhaba,
    Size bir sorum olucaktı.Benim akvaryumda erkek dısı sayısı orantisiz oldu bir tane erkeği çıkartmayı dusunuruyorum ama nereye çıkartsam yani öldürcek değilim size sorum burda siz burda napiyosunuz balığa....

iPhone'dan gönderildi

2. Traveler

Traveler

Merhabalar,

Ayrı bir akvaryum varsa buraya aktarılabilir.Böyle bir imkan yoksa aşağıda paylaştığım linkteki konuya göz atın.O konuda mesajı bulunan (2.mesaj) Erman Pehlivan hocamız çok güzel bir örnek paylaşmış.

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 16 Ağustos 2015
  3. Özkan41

Özkan41

İsim:
    Özkan
    Cevap: Küçük bir soru

Fikriniz için teşekkürler ama ayırdığımda hem kötü olur hem de stres yaparlar diye düşünüyorum akvaryum çok büyük değil, mesele şu akvaryumdaki dekor sağ ve sola yığık (kayalar) ortası boş bıraktım hilal şekli gibi ve bir dişi sağ gidiyor erkeği kovalıyor(orayı sahiplendiği için) bu sefer sola kaçıyor diğer erkek gene kovalıyor bu sefer filtrenin arkasına falan kaçıyor buda sıkıntı yapıyor :(

4. Traveler

Traveler

Cevap: Küçük bir soru

Akvaryumun çok büyük olmadığından yakınmışsınız.Akvaryum kaç litre?

Akvaryumun küçüklüğünden ötürü dekorda sıkıntılar yaşanabilir.Örneğin istediğimiz kadar kayalandırma yapamayız.Bunun sonucunda da böyle bölge sıkıntıları baş gösterebilir.

Sayfayı Paylaş