1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Küçük deniz akvaryumu

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde Sevket77 tarafından 27 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Sevket77

Sevket77

İsim:
    sevket Ün
    Merhaba Say'ın hocibi dostlar.
    Ufak bir deniz akvaryumu arıyorum yeğenime hediye edeceğim . Malum günümüz şartlarında kötü alışkanlıklardan uzak dursun akvaryum ile ilgilensin diye çok yüksek bütçem olmamakla beraber yardımcı olursanız sevinirim

2. ka2n

ka2n

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Kaan AYDINOĞLU
    Sevket Bey, hobiye yeni baslayan birine nano deniz akvaryumu almak pek iyi bi tercih olmaz. Malum deniz akvaryumlarini saglikli bir sekilde idame ettirmek bile yeterince zorken, nano tanklardan bunu basarmak daha da zordur. Yok yere ufakligi hobiden sogutmayalim ;)
    İlk etapta tatli suyla baslamasi daha saglikli olur bana gore.

ogeday_ylz bunu beğendi.
  3. Sevket77

Sevket77

İsim:
    sevket Ün
    Merhaba yiyenim yaklaşık 4 Yıldır tatlı su yunus sarı gibi Balıkları besliyor şimdi ufaktan deniz akv sarmış o sebeple istiyorum ama Haklısınız ben yazarken eksik bilgi vermişim ama uyarınız için çok teşekkür ederim .

4. furkant

furkant

Yer:
    İstanbul
    Şevket bey mobilyalı nano akvaryumum var yaklaşık 1 haftaya boşa cıkacak ilanımı inceyin hoşunuza giderse anlaşırız.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

5. akarsedat

akarsedat

İlanınızın linkini iletebilir misiniz?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş