1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Küçük Mika Akvaryum Yada Fanus Arıyorum

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde Fevcin tarafından 10 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Fevcin

Fevcin

Yer:
    Bursa
    İsim:
    Fatih Evcin
    Merhaba arkadaşlar ,

Büyük akvaryumum vardı fakat fazla ilgilenemediğim için dün sattım ve yerine daha küçük görsel olarak da yeni çağa uygun(küçük her şey dahil mika) bir akvaryum yada fanus almak istiyorum.

1 Adet japon balığım var ona birde eş alacağım başka da balık bakmayacağım fikir ve önerilerinizi bekliyorum.

Bursa da akvaryum satan forumdaşlar var ise irtibata geçmek isterim.

Saygılar , iyi forumlar.

2. Montimahir

Montimahir

Yer:
    Bursa
    PetShop_2429081.jpg

Şöyle birşeyler bakabilirsin(yeni çağa uygun, 9 litre). Fanusta balık sana kolay, balığa zor olur.

Alparslan bunu beğendi.
  3. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Hitap şekilleri uygun değil mesajlar silinmiştir, lütfen kırıcı yazılar yazmıyalım...

Fevcin ve veysel bunu beğendi.
  4. Fevcin

Fevcin

Yer:
    Bursa
    İsim:
    Fatih Evcin

İstediğim tam olarak bu tarz akvaryum, çok teşekkür ederim.Bu akvaryuma nasıl ulaşabilirim, fiyatı nasıldır tavsiye eder misiniz?

Haklısınız mesajların silinmesi iyi olmuş teşekkürler.

5. Montimahir

Montimahir

Yer:
    Bursa
    Her akvaryumcuda vardır. Minimum 20 litrelik bir tank daha iyi olabilir aslında. Yıldırım, Çancılar, Darmstad gibi kümelenmiş akvaryum dükkanlarının olduğu yerlerde araştırırsanız, daha iyi bir fikir verecektir.

6. Fevcin

Fevcin

Yer:
    Bursa
    İsim:
    Fatih Evcin
    Mahir bey şunu buldum nette.
    İşten çıkıp eve gitmem saat 8 i buluyor bu yüzden pek dolaşma fırsatım olmuyor netten bakacağım mecburen.

7. Montimahir

Montimahir

Yer:
    Bursa
    İlk mesajınızda tam set (filtre, aydınlatma vs.) yazdığınız için çin malı setleri önermiştim, ancak bulduğunuz hacim çok daha uygundur. Yalnız netten alırken kargoda sıkıntı çıkabilir, malum nasıl taşıdıkları belli değil.

8. Fevcin

Fevcin

Yer:
    Bursa
    İsim:
    Fatih Evcin
    Hımmm haklısınız ama fiyatları makul düzeydeymiş beklediğimden ucuz.
    elimde bir filtreli motor ve bir hava motoru var şu anda aydınlatmayı da kendim ayarlayabilirim.

Sayfayı Paylaş