1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Kütahya Satılık TetraTec Ex700

Başlığı 'Tatlı Su Satış İlanları' kategorisinde wizi_emre tarafından 14 Haziran 2011 başlatılmıştır.

1. wizi_emre

wizi_emre

İsim:
    Emre Soycan

İlan Tarihi: 14-Haziran-2011

Kargo Ödemesi: Alıcı Öder

Kargonun Gönderileceği Şirket(ler):Aras Kargo, Yurtiçi Kargo, MNG Kargo, Filo Kargo, Diğerleri

Satılanın Adı veya Türü: Dış Filfre

Adet: 1

Fiyat: 100 TL

İlan Türü: Ekipman İlanı

Fotoğraflar:

Akvaryumumdan Foto

Ek Mesaj:
    Dış motor yanında 2 adet m.kökte verilecektir. Dış fitrenin garantisi devam etmektedir. Teleskopakvaryum.com.tr den alınmıştır. Faturasını aradığım için bulamıyorum. :S Evde ama nereye koydum bilmiyorum. Bulduğum an posta ile oda gönderilecektir. Filtre içeriğinde sadece elyafı bulunmamaktadır. Geri kalan tüm içerik ( Sünger - Bioball - Seramik ) filtre ile beraber gelen ürünler olup tam olarak doludur. 2 adet yedek contası bulunmaktadır. Hortumları hiç kesilmemiştir.

Not :Bu aralar çok rahatsız eden var cep ile. Bu yüzden aramadan önce sms ile yazın. Sonra arayıp konuşabiliriz.

Telefon Numarası: 05466091114

Üyeye Özel Mesaj Göndermek İçin Tıklayınız

Bu ilan wizi_emre tarafından oluşturulmuştur. Bu ilanın hakları tamamen wizi_emre ve Akvaryum Portali'na aittir. İzinsiz kopyalanamaz

Sayfayı Paylaş