1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Kaç Balık Katlettik...

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde harun_99 tarafından 13 Ocak 2012 başlatılmıştır.

1. harun_99

harun_99

Yer:
    Van
    İsim:
    harun
    Selam Akvaryum Portalı....

Hepimiz balık beslemeye başladığımızdan beri hele ki bazı abiler var yıllarını vermiş,şimdidiye kadar kaç tür balık besleyip öldürdük onu hep beraber doğru yansıtarak açıklayalım.

Mesela ben 2 yıldır bu habiyle ilgileniyorum şimdiye kadar zehirlemediğim,elektirik çarpmayan,sıcaktan haşlamadığım yaklaşık 40 ile 50 arası tahmin ile balık öldürmüşümdür.:sar:

Allahım bu günahlarımızı affetsin..... =D

2. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Cevap: Kaç Balık Katlettik...

7 yılda yaklaşık 200 balığı öldürmüşümdür. En çok da ilk yılımda öldürdüm maalesef...

3. Bahadır

Bahadır

İsim:
    Bahadır Değirmenci

3 ayda sadece 3 kaybım var. Ölenlere Allah'tan Rahmet Sevenlerine başsağlığı diliyorum...

4. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N

Tatlı su 10-15 kadar, ve bir anda ölen 8 tane neon'u da saymak lazım tabii. tuzlu su 10 percula ve 1 kardinal.

5. Bahadır

Bahadır

İsim:
    Bahadır Değirmenci

Allah Rahmet Eylesin...(Amin)

6. Courageous

Courageous

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Özkan Yürekli

2 Senedir tuzlu su akvaryumum var, hiç balık daha öldürmedim, inşallah öldürmeyiz
    Sade palyaçolarımdan biri çok ufaktı, tankta bulunan yengeçe yem oldu ama daha sonra yengeç bana yem oldu :)

7. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan

Tatlı suda 10 yılda toplasak 10 tane tuzlu su da 2 percula 1 watchmen goby goby ısıtıcı kurbanı bozulmuş. Perculalar ithalattan sıkıntılı.

Sayfayı Paylaş