1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Kabuk Sakinleri Tankım

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde Lake Tanganyika tarafından 21 Haziran 2012 başlatılmıştır.

1. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Boyut (cm): 60*50*40h

Kapasite (litre): 120 Litre Net

Canlılar: 5 Adet 1 Erkek 4 Dişi Neolamprologus Similis, Corydoras Sterbai Çöpçü

Eklenecek Canlılar: 4 Adet Compressiceps Mutondwe Yaklaşık 3,5 cm, 4 Adet Calvus Nangu Veya Calvus Black Yavruları 3,5-4 cm Ve 5 Adet Lamprologus Ocellatus Gold 2,5 cm Arası. Ağustos Ayının başların da Eklenecek ..

Akvaryum Bakımı: Haftada 1 Kere %30 Su Değişimi Ve Ayda 1 Dış Filtre Temizliği

Kullanılan Yemler: Tetra Discus, Tetra Pro Vegatable, haftada 2 kez Deniz Karidesi Eti

Kullanılan İlaçlar ve/veya Katkılar:Her Su Değişimlerinde Sera Bio Nitrivec..

Fotoğraf: Bu Akşam Yüklenecektir..

Yeni kurmuş olduğum akvaryum, içinde sadece kabuk sakinleri olacaktır. Şuan balık eklemesi yapamıyorum maalesef sebebi alacağım balıklar daha 1-1,5 cm boylarında ağustos ayına kadar 3,5-4 cm arası olurlar... Kabukların sayısı az en kısa zaman 20-25 adet kabuk eklemesi yapacağım..

Değerli Yorumlarınızı Bekliyorum.

Saygılar...

Lake Tanganyika...

2. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Kadıköy/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay
    Cevap: Kabuk Sakinleri Tankım

keyifli,kazasız,belasız bir akvaryum dilerim....hayırlı olsun

3. Lake Tanganyika