1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Kafa motoru arıyorum

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde akunaki tarafından 30 Nisan 2012 başlatılmıştır.

1. akunaki

akunaki

İsim:
    yusuf bozkurt
    Selamlar uygun fiyata temiz ve az kullanılmış aquabee 2000/1 veya newjet 3000 arıyorum hydor malesef debiyi düşürüyormuş..:(

2. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Cevap: Kafa motoru arıyorum

Benim yaptığım hatayı sen yapma git 0 al 2.el motor senin için iyi olmaz yada tanıdığın birinden motorun ne kadar kullanıldığını bilerek al.

Ayrıca aquabee 2000/1 dediğin çırpıcılı olan modeli sadece 2000 dersen tamam belki ama, o da olmaz 1,5 m ye adam gibi debi ile su basamıyor. alacağın motorun su basma değerleri en az 2,5m yada 3 m olsun yoksa hüsran olur sicce 2500 veya newjet 3000 git al taksitle ama sıfır al derim.

3. akunaki

akunaki

İsim:
    yusuf bozkurt

Tamam Halil bey o zaman can pete geldigi zaman newjet alayım, 150ye satılan ürünü şimdi bir kaç yerde 220ye satıyorlar oda işime gelmiyor acıkcası..:( 2000/1 in ps motorlu olan versiyonu ve düz olan versiyonu var diye biliyordum demekki yanıldım teşekkürler..

4. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN

Bende Sicce 2500 var Yusuf Bey işinize yararsa, yaklaşık 1,5 senelik...

5. akunaki

akunaki

İsim:
    yusuf bozkurt

Murat bey teeşkkürler dün bi tane sicce suprema buldum onu aldım ben kargolayacak adam birazdan eger bir sorun olursa sizinkinide degerlendiririm iyi günler..

Sayfayı Paylaş