1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Kafamdaki Akvaryum Modeli

Başlığı 'AP Portal Blog- Üye Tank Tanıtımları' kategorisinde Alparslan tarafından 26 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. tsenol

tsenol

Yer:
    İZMİR
    İsim:
    Tahir Şenol
    Sağolsun İlyas Nori vermişti. Ne yaptıysam yemediler. Ağzına alıp tükürdü hepsi. O yüzden alternatif ne olur onun peşindeyim

2. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Açken ver abi hapur hupur yiyorlar :) Ben kayaya bağlamak yerine, ufak parçalar şeklinde birer birer veriyorum. Yedikçe veriyorum. Tankta kalan felan da olmuyor. Chromisler bile yiyor.

3. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
    İlginç noriyi yememeleri.Ben yarım yaprağı bir seferde sarıyorum, 15-20 dk ya çöpü bile kalmıyor.

4. tsenol

tsenol

Yer:
    İZMİR
    İsim:
    Tahir Şenol
    Vallahi Nori yi ağzına alıp tükürüyor. Kuru yeme yumuluyor. Bende kıyamıyorum otobur hayvanı kuru kuru beslemeye. Ama Alparslan ın dediği de doğru. Deniz yosununda Yengeç yumurtası vs bir şekilde elimine edilse de koli basili vs tanka sokmak riskli. Olmadı düdüklü tencerede hafif sarmısaklı pişireyim besin değeri olmasa da tadı güzel olur koli basili vs kalmaz:)

murat parin bunu beğendi.
  5. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Doğru diyorsun abi pişirmek güzel hemde yumuşar denemek lazım...

6. murat parin

murat parin

Yer:
    pendik/istanbul
    İsim:
    murat
    Tahir abi kıvırcık yaprağı veriyorum arada bir yiyor benimki,bağlayın bir taş parçasına koyun görünür bir yere.

Alparslan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş