1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Kafasını bir yere vurdu

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde kemalguney01 tarafından 20 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1. kemalguney01

kemalguney01

Selam arkadaşlar sarı prensesim kafasını bir yere vurmuş olmalı bayık bayık yüzüyo oraya ne sürmeyelim acil cevap yoksa öldü ölecek balığım şuan ters duruyor

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Kafasını bir yere vurdu

Eğer akvaryum içinde parazitik bir genel hastalık yoksa müdahaleye gerek yok bence.. İnşallah kurtulur. Dezenfekte etmek istiyorsanız illaki yakmayan çocuk tentürdiyotu ve ya vazelin sürebilirsiniz.

3. safak

safak

Kafasını bir yere vurdu

Balığınızın kafasını vurup öyle olduğunu hiç sanmıyorum.Hastalıktan veya ters yüzüyosa hava keseciği patlamış olabilir ama ter yüzüyosa durumu ciddi demektir.Bu konuda balığı kurtarmak için pek bir şey yapılacağını sanmıyorum.Kavga ettilerse büğyük ihtimalle hava keseceği patlamıştır.

4. kemalguney01

kemalguney01

Bazen ters duruyor bazen kafa havada suda dik olarak duruyor.Balığımı ayırdım zaten ne yapmalıyım

5. ozgr

ozgr

İsim:
    özgür durmaz
    Kafasını bir yere vurdu

Üzgünüm ama ters yüzüyorsa yapacak birşey yok akvaryumunuzdan ayırmanızda gayet iyi olmuş. İnşallah toparlar kendisini

6. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Kafasını bir yere vurdu

Balığın kafasında açık yara varmı ? saat:gif

Sayfayı Paylaş