1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

"KALİTESİZ" fotoğraflarım!

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde Onur G. HİTİT tarafından 22 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT
    Arkadaşlar, önce şu başlığı hatırlatayım: http://www.lepisteskulubu.org/index.php/topic,9673.msg61714.html#msg61714

Akvaryum fotoğraf yarışması için fotoğraf yolladım. Fotoğraflar "KALİTESİZ" bulunmuş. ;D Yemin ediyorum, yüksek sesle gülüyorum şu anda. Gelen özel iletiyi aynen ekliyorum:

"KALİTESİZ" oldukları için yarışmaya kabul edilmeyen fotoğraflarımı da paylaşayım (bunları yarışmaya gönderirken bunların üzerine site adı ve adresi yazmamıştım, şu anda ekliyorum):

Yorum sizin... :)

2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Sözün bittiği yer,söylenecek laf yok.
    Adam kayırmaca var adaletli değil...temo20

Onur G. HİTİT bunu beğendi.
  3. tamerkokcu

tamerkokcu

Yer:
    İZMİR/ciğli
    İsim:
    tamerk okcu
    Öyleyse yarısacak fotograflarda ne gibi standartlar arıyolar onları maddelesinler.Komedi gibi.Sonuc zaten belirlenmiş bana göre.

4. ziya yelci

ziya yelci

Yer:
    Beylikdüzü, İstanbul
    İsim:
    ziya yelci
    Keşke adamlara küfür yazabilsek hatta gidip ağzını yüzünü dağıtsak benim pc nin arka fonu (windows resmi) çöüzünürlüğü bukadar yüksek değil :) fotolar muhteşemmmm..:nazar:

5. müslim

müslim

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    müslim kavak
    Neden kabül edilmediklerini yazarlarsa bizlerde öğrenmiş oluruz.Fotograflar gayet güzel.

6. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Kadıköy/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay
    Boşver Onu Hocam güneş balçıkla sıvanmaz...

H.Kaya.Gemlik. ve Onur G. HİTİT bunu beğendi.
  7. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Kalitelilerini cidden merak ettim. Sağıyla soluyla oynanmış dese bir nebze. Bunları önemseyip fotoğraf gönderen emeğe yazık. "Ben zaten daha kaliteli bir siteye yönlendirdim" deyip kesip atmak lazım. Emek anlamaz ukala herifler :mad:

8. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Tabi şimdi buradan arkalarından konuşup eleştirmek gibi olacak bana göre pek doğru değil ama, yazmadan da geçemedim.. Sonuç zaten belli yarışma yapıp sağdan soldan ucuz adam toplama çabaları. Daha bugün kamyonun arkasında gördüm, kamyon arkasına yazılmayacak kadar kaliteli bir sözdü...

"Dürüstlük pahalıdır, ucuz insanlarda bulunmaz" diye. :)

9. murat parin

murat parin

Yer:
    pendik/istanbul
    İsim:
    murat
    Bunu kalitesiz buldularsa kimler katılıyor merak ettim şimdi.Komik insanlar vesselam.

Onur G. HİTİT ve H.Kaya.Gemlik. bunu beğendi.
  10. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Onur kardeşim, sözün bittiği yer herhalde burası olmalı.

11. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Bizlerde yarışma düzenledik zaman zaman ve özellikle yarışma başlıklarının altına şu ifadeleri ekledik ve gururla ekledik. Biz amatör, antik, kuntik ve dandik yarışmalar düzenleriz ve birinciyi halk seçer. Yarışma başlığında aşağıdaki ifadeler çoğunda yazılır;

Dandik çünkü; kendi yarışmasını kaliteli sanan ve özünde kaliteli yarışma olmayan çok yarışma gördük, yukarıdaki Onur hoca örneği de bunun ispatlarından biri. Dandik yarışmalarımız var diyoruz çünkü biz en azından kaliteli yaptığımızı sanmıyoruz, doğrudan dandik yapıyoruz ve kararı takip edenler veriyor. Bizim dandik yarışmaların ödül tutarları alayından daha yüksek olmuştur.:)

veysel, KGEYGS, Onur G. HİTİT ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  12. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Kedi erişemediği ciğere mıdarrrrr dermiş, gayet kaliteli ve kendine özgü muhteşem fotolar.

Sayfayı Paylaş