1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Kaliteli Lepistes Arıyorum

Başlığı 'Canlı Doğuran Portalı' kategorisinde serkan223 tarafından 4 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. serkan223

serkan223

Kaliteli Lepistes Arıyorum. Ankara'da çok aradım ama gerçekten düzgün ve canlı renkli lepistes bulamadım..Yardımcı olacak arkadaşlar varsa sevinirim ama en kaliteli olanlarından istiyorum. Sizler lepistes fotoları koymuşsunuz çok özeniyorum..Bende de var ama dediğim gibi klasik lepistes herangi bir güzelliği yok yani sıradan....Kaliteli olursa yada bildiğiniz varsa 10 tane falan almayı düşünüyorum..teşekkürler.

Elbette forumda üretenler ve ya satılan yerlerini bilenler vardır. Önerileriniz doğrultusunda hareket edip istediğim lepisteslere kavuşmak istiyorum.

Şimdiden teşekkürler. aha:

2. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Serkan kardeş piyasada lepistes çeşidi çok. Ankara'dasınız galiba, orda bir çok akvaryumcuda bulabilirsiniz. Farklı çeşitler alıp bunların çiftleşmesiyle güzel lepistesler elde edebilirsiniz. Ankara'yı pek bilmediğim için yer tayini yapamayacağım, bilen arkdaşlar sizi yönlendirecektir.

3. balıkosman

balıkosman

İsim:
    Osman Tuna
    Esnaf genelde özel ırkları getirmiyor.Ankarada araştırmak lazım veya hobicilerden temin etmek gerek.İstanbulda bulunabiliyor ama orda bilemiyorum açıkcası.

4. ft25

ft25

İsim:
    Furkan TEMEL
    Muhammed abinin dediği gibi farklı lepistesler alıp bunları çoğaltarak çok renkli ve güzel türler üretebilirsiniz.Mesela ben japon balığı besliyorum ilk zamanlar bu balıklar sıradanmış ama farklı çiftleştirmeler sonucu çok değişik ve şirin türler ortaya çıkmış bence sizde böyle farklı balıklar ortaya çıkarabilirsiniz.Hem de kendi ürettiğiniz için tereddüte düşmezsiniz.

5. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Serkan kardeş merhaba
    Şimdi çok lakayt bir cevap olacak affına sığınarak daha çooook ararsın diyorum, çünkü aradığın şey binde bir ihtimalden düşük :) kimse alınmasın gocunmasın ama Türkiyede çok kaliteli lepistes yok.

6. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Emrah abiye katılıyorum. Beni tanıyan üstadlar hatırlarlar. Bir ara başlık açtım Diyarbakır'da birak güzelini lepistes yok. Çok beklememe rağmen bulamayınca lepistes beslemekten vazgeçip plati ve molly'ye yöneldim.

7. serkan223

serkan223

arkadaşlar o zaman bu kadar güzel lepistes resimleri ve videoları nerden geliyor...valla insan imreniyor yaa ne kadar güzeller..ama ben bi tane buldum evet sadece bir tane umarım yaşatabilirim...inanın içerisinde en az 50 çeşit renk var ve muhteşem güzellikte ...bana pahalıya mal oldu ama değer...yakında fotoğrafını koyucam süperrrr bişeyyy :)

8. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Emrah benim seçilmişleri unutma. Çok kaliteli olmasalarda kaliteli sayılırlardı ;)

9. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Muhammed kardeşim seninkiler müstesna tabii, tüm forum şahittirki her fırsatta böyle güzel lepistes görmediğimi belirttim :)

Sayfayı Paylaş