1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

kalombo

Başlığı 'Tanganyika Balıkları Forum' kategorisinde halitsirin tarafından 30 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. halitsirin

halitsirin

İsim:
    halit şirin
    merhaba arkadaşlar 2 ay önce kendi hatam yüzünden koloni bembalarımı kaybettim o üzüntü ve sinirle il dışına ikola almaya gittim ama gittiğim yerdeki balıkları beğenmedim gitmişken öneri üzerine kalombo yavrusu aldım (guya güvendiğim bir esnaf gerçi hala kararsızım bi kötülük yaptımı diye) eve dönüp bi araştırma yaptım balıkların büyümüş hali görsel olarak çok güzel ama bir kaç yerde mutant olduklarını okudum belki balıklar çok iyi bilmiyorum ama ben her şeyin doğal yada doğala en yakın olması tarafındayım .Şimdi bu konu hakkında değerli fikirlerinizi öğrenmek istiyorum hakkaten mutantmıdır üreme olurmu üremede cins bozulurmu vs balıkları alıp atma şansım olmadığına ve herhangi birine satmayacağıma göre her durumu öğreneyim ve hazırlıklı olayım istiyorum.Saygılarımla(not:resim alıntıdır benim kiler daha yavru)

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş