1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Kapak aydınlatmaya ilave

Başlığı 'Kendin Yap Genel Portal' kategorisinde murat600 tarafından 27 Aralık 2011 başlatılmıştır.

1. murat600

murat600

İsim:
    Murat SEFER
    Akvaryumun kapağında tek floresan koyma yeri var o da ufak.Ben alırken dikkat etmemişim alacak arkadaşlar mutlaka dikkat etsinler.İleride vaktim olduğunda yeni bir kapak yapmayı düşünüyorum,hatta kapak işin zor kısmı yapmışken kapağı biraz büyük yapıp,altına görede bir akvaryum yapabilirim:)
    Neyse kapakta floresan koymak için yer yoktu,bende iki tane dış mekanlarda kullanılan apliklerden aldım,tanesi 7.5 lira.Akvaryumun kapağını aplikler üstten girecek şekilde dekopajla kestim.Apliklerin kablo ve ampüllerini taktıktan sonra aplikleri silikonla sabitledim,uzaktan kumanda da taktım iyi oldu:)Dışardan bakınca aplikler beyaz olduğu için biraz ucube duruyor diyor hatun ama bence yeni kapak yapana kadar idare eder.

2. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N
    Cevap: Kapak aydınlatmaya ilave

bence iş görüyor ve bu nedenle tebrik edilmeyi hak ediyor :)

3. murat600

murat600

İsim:
    Murat SEFER
    Cevap: Kapak aydınlatmaya ilave

Son resimdeki ışık açık hali ,akvaryumu çok değiştirdi.İçinde 4 adet 4 wattlik tasarruf ampülü var,enerji sarfiyatı da çok düşük.

Sayfayı Paylaş