1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Kare Tanklarda Peyzaj Nasıl olmalı?

Başlığı 'Nano Reef Akvaryum Kurulumları' kategorisinde motie tarafından 3 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. motie

motie

Yer:
    İstanbul - Çengelköy
    İsim:
    Murat YAZICI
    Akvaryum peyzaj mimarisi hakkında fikir sahibi olmak için bolca fotoğraf inceliyorum. Sizce kare tanklarda kurulum nasıl olmalı?

Bir kaç tane ada yapılan tank gördüm. Tam ortada su yüzeyine yakın hatta üzerinde büyük bir kaya ve onun etrafını saran mercanlar. ;) Aslında ben odanın köşesine konumlandıracağım için tankı, kör cepheye yaslanmış bir dekor daha mantıklı olabilir gibi. Sizce?

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 3 Mart 2015
    Alparslan ve YIKIKTEMO bunu beğendi.
  2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Hayırlı olsun, her şeyin köşesi gibi akvaryumun da köşesi dizayn bakımından iyi oluyor... :)

ogeday_ylz bunu beğendi.
  3. ogeday_ylz

ogeday_ylz

Yer:
    Karşıyaka / izmir
    İsim:
    Ogeday YALAZ
    2.video daki gibi en önden başlayıp düz kayalar ile geriye gitmek derinlik hissini arttırıyor ve küçük olan tank daha bir göze hoş geliyor bence. Eğer instaramınız varsa reefcube kişisinin resimlerini incelemenizi tavsiye ederim. Hoş tanklar var.

Alparslan bunu beğendi.
  4. motie

motie

Yer:
    İstanbul - Çengelköy
    İsim:
    Murat YAZICI
    Benim sorum başlık olmuş şimdi fark ettim iyi de olmuş

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. CoorcuLooK

CoorcuLooK

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    kizilca
    Reefcube basarıli bir ornek olmus kullandıgı kayalar ne olabılır bılgısı olan varmı kendısı dızayn etmis sanki kayaları

KzK

Sayfayı Paylaş