1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Karidesler

Başlığı 'Genel Tuzlu Su Konuları ve Tartışmalar' kategorisinde muratmurat tarafından 12 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. muratmurat

muratmurat

İsim:
    Murat murat
    Arkadaşlar merhaba. Su değerleri normal ve kararlı, stres yapabilecek durum yok yinede Karidesler de küçülme, duyarga eğriliği gibi etkiler ve kayıp ile sonuçlar için yorumlarınızı paylaşırmisiniz ? Teşekkürler

2. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Aç kalıyor olabilirler.

3. muratmurat

muratmurat

İsim:
    Murat murat
    iştahla kuru yem aldıkları gözleniyor ama yetersiz kalıyor olabilir mi ?

4. Erdal

Erdal

Karideslere dondurulmuş karides verebilirsin yalnız küçülme çok ilginç olmuş birde resim yada video paylaşırsanız çok güzel olur.

5. muratmurat

muratmurat

İsim:
    Murat murat
    Resimlerde renk farklılıklarını görebilirsiniz açık kırmızı daha eski karides aynı şekilde renkteydi ve açıldı duyargaları kendisi dahil küçüldü

6. muratmurat

muratmurat

İsim:
    Murat murat
  7. Erdal

Erdal

Çok ilginç dediğim gibi karides verebilirsin gün aşırı yiyebileceği kadar umarım düzelir.

8. muratmurat

muratmurat

İsim:
    Murat murat
    Teşekkürler deneyeceğim

9. muratmurat

muratmurat

İsim:
    Murat murat
    Bu Renk açılması ve küçülme başka nelerden olabilir karideslerinde bunu yaşayan deneyimleyen arkadaşlar varmı?

10. muratmurat

muratmurat

İsim:
    Murat murat
    Merhaba Erdal bey doktor ve ateş karidesleri kaybettim bir kaç hafta oldu sadece teke kaldi bir adet ama karides ve somon baligi parçaları denedim ve cok olumlu tekenin duyargalari kırbaç gibi oldu kendinden daha uzadı yarın resim eklemeye çalışacağım . Öneriniz için teşekkürler

11. muratmurat

muratmurat

İsim:
    Murat murat
    Merhaba Veysel bey

Sanirim kuru yem çok yetersiz kalıyordu şimdi sadece teke kaldi ama onunda maşallahi var adeta Indiana Jones oldu duyargalari kırbaç gibi uzadı buyudu doktor karides ve ateş karides ide alıp bu şekilde besleyecegim bu arada ph 5.5 , 0 tds su kullanıyordum en ufak yosun alg vs oluşumu yok adeta çıplak akvaryum 8 ay oldu öneri olarak nestle damacana şu denemeye başladım öneriniz için teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş