1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Karizmamız olmasada icraatımız var :)))

Başlığı 'Kendin Yap-Kendiniz DIY Yapabilirsiniz' kategorisinde myillar tarafından 21 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. myillar

myillar Marmara Tuzlucu Üstad Üye

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR
    Yeni yapılan PS bizimkilerin karizmasını görsel olarak çizdi bildiğiniz gibi ama ölmedik yaşıyoruz manasında ve hemen icraatımızı görüntülüyelim dedik. Arkadaşlar bu ps lerden 12 tane var sizde bir kaç kare koyunda bizim ps unutulmasın. saygılar.:heyo:

YIKIKTEMO, james_34, fth-94 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Hocam karizmanın kralı bu.super:gif

3. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Mesut abi konu başlığı çok hoşuma gitti :) Güzel konu olucak tutulur bu konu tutulur :)

4. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Siz hala atık kabını üzerindemi temizliyorsunuz, zor olmuyormu?:F:F:F

Erman Pehlivan ve james_34 bunu beğendi.
  5. myillar

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR
    Aslınızı inkar etmeyin nerden geldiğinizi unutmayın çıkartmak ne kadar kolaysa hortumu maşrafaya boşaltmakta o kadar kolay.

reis bunu beğendi.
  6. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Doğru söze ne denir.:D Mesut hocam bunlar ps de son noktayı koydu ya beğenmezler artık bizimkileri.:yazik:

7. myillar

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR
    Murat abi yazmak kolay reçel görmek isteriz.

reis bunu beğendi.
  8. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    :nazar: Mükemmel bir konu ve öyle bir konu ki hangi birinin arkasında kim dursa, hangi birinden kimler memnunsa, kim hangisini daha iyi diye savunsa sevineceğim ve mutlu olacağım. Tabi sizlerde öyle işin aslına bakarsak. Polyanacılıktan nefret ederim ve düşüncemi zaman zaman moduma göre neyse yazarım iyi bilirsiniz.

Benim Ps'im yukardakidir siz fotoğraftakini savuna durun. Bu olmasaydı ne yukardaki ne de aşağıdaki kırmızı boncuk olan olurdu. Ben pimaştan ps diyince akvaryum ekipmanı hatırlamam...Yapımı sırasında her aldığımız su bardağındaki çayın bardağının kime ait olduğuna bile bakmadan çaydan aldığım keyfi hatırlarım, yaparken Mesut'un çayını içmemi hatırlarım, Lazım olan her malzeme veya aletin yerine ortaya atılan fikirleri hatırlarım, Elini sürmeden sonunda ekipmanla fotoğraf çektiren Teoman abimi hatırlarım, Olcay kardeşimin yüreğini hatırlarım, sıradan su tesisat borusu alırken ortaya çıkan bu Ps'yi hatırlarım ve sonrasında ortaya çıkan akvaryum başarılarını hatırlarım. Daha neyi haırlamam lazım siz söyleyin ? Gerçi benim pimaşın bile atık kabı çıkar başlıklıydı. :F Reçelide Yayla reçeliydi. :F

Aşağıdaki kırmızı olan sadece ve sadece yukardakilerin yetiştirdiği yani ortaya çıkardığı bir süslü kokanadır. Hazerfen çelebi atlamış kuleden fi tarihinde sonrasında F16 yapılsa ne olur ben ilk atasını tanırım. Tabi ondaki Murat arkadaşımızın emeğinin yeri de ayrı.

reis bunu beğendi.
  9. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Valla Mesutt'cuğum,ben hortumlu olanı kullanmadım, o yüzden ne aslım var, nede astarım.:D

Aslını inkar eden yok zaten, benim tankın altında bağlı olan hep beraber yaptığımız PS. Tek farkı atık kabı seyyar.

Bunda reçeli nasıl görüyorsanız, ondada görürsünüz, Son Nokta'nın fikir babası kim, YIKIKTEMO varmı ötesi?

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  10. myillar

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR
    Temel abi ben anlamadım 12 Ps nereye gitti Allah Allah.
    Enson Olcay hocamın dükkanda gördüm onları sonrasında bir resim karesinde toplama yaparken resim ekleyen olmadı o kadar cırmaladık emek verdik helal hoş olsunda mürvetlerinide bir görseydik iyi olurdu.
    YOKMU RESİM EKLEYECEK........................

11. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Daha evvelde yazdım. Hayatımda ilk defa böyle bir projede kendimi aciz hissettim. Ben karakterde biri için senin parçaların işlenmesini esnafa tarif edişini izlemek hiç kolay olmadı.

Teoman abinin ordan dağıttık tek tek sahiplerine. Kullananlar belli zaten. Ps'leri alanların bazıları daha akvaryum kurmadı. Bazıları akvaryumunu sattı yeni kuracak. Bazıları ise kullanıyor onlar ekler sanırım. Bazılarınında dayısı köprüyü geçirdi dayı kalmadı. Gün ola harman ola Mesut.

murer bunu beğendi.
  12. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Hocam,hiç akvaryumu olmayan ben bile,hiçbirşey yapamadımsa gittim Güzelyalı sahillerinde çamurlara yatarak damacanayla su alıp ps mi leğende çalıştırıp videosunu çekip ekledim.Bu ps yi kullanıpta bir kare fotoğrafı,iki kelam mesajı esirgeyenlerden,emeklerime acıyorum.:hasta:

YIKIKTEMO ve murer bunu beğendi.
  13. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Olcay aşağıdaki mesajımda yazdım hakikaten güzel günlerdi ama hepsinin anası pimaştır ve yeri ayrıdır. Seni çok severim bilirsin ve sana emanet ettim onu biliyorsun.

Sayfayı Paylaş