1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Karma Tank

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde uyarr tarafından 29 Kasım 2009 başlatılmıştır.

1. uyarr

uyarr

Arkadaşlar yaklaşık 6 aydır tank sahibiyim ama bir türlü akvayumun karşısına geçipte 10 dk zevk alamadım
    Nedenleri yanlış balık seçimi bilgisiztemizle su ekle bunu ekle su hastalık oldu derken 6 ay içinde denemediğim tür balık kalmadı ve yanlıs anlamayın ama gerceken

artık en son kararımı verdim size uygulugunu sorcam

Tank ım yaklasık 150 litre iç filitre dıs filitre ısıtıcı vs vs hepsi var

ben diyoruom kı bu tank ın içine
    1 sarı prenses 1 beyaz prenses 1 yunus ve birkaçtane daha ciklet türü koysam renk ve görüntü olsun diye üretim ıvır zıvır ıstemem yavruda ıstemem
    olurmuz sizce boyle bişeyy
    yada sizin tavsiyenizzz nedir

2. james_34

james_34 Üstad Üye...

İsim:
    can candaş
    Karma Tank

Balıkları tek almayın. Üreme dönemlerinde aşırı agresif olurlar ve kırma yavru olma ihtimali çok fazla olur(cichlid için).

Tetra türlerini besleyin derim. Gerek sürü balığı olması gerekse güzel renklere sahip olmaları sizin zevkinize uygun olabilir. Biraz kütükle dekore edersiniz birkaç dayanıklı , çok ışık istemeyen anubias tarzında bitkide eklediniz mi güzel bir tank elde edersiniz. Ayrıca sağlam balıklardır.(Neon hariç...)

3. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Karma Tank

Ben olsam içine 5 dişi bir erkek mpanga ekler , kayalarla güzel bir dekor yaratırdım.

4. By_KadircaN

By_KadircaN

İsim:
    Kadircan Kurt
    Karma Tank

Balıkları 1 tane almanız uygun olmayacaktır çünkü birbirlerine karşı çok agresif olurlar bence 1er çift alın eğer söylediğiniz balıkları almayı düşünüyorsanız 1 e 2d de olabilir...

Sayfayı Paylaş