1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Kaya arıyorum 100kg civarı

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Canlı İlanları' kategorisinde sıtkı yılmaz tarafından 27 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. sıtkı yılmaz

sıtkı yılmaz

Yer:
    Avcılar-İstanbul (DELİORMAN)
    İsim:
    SITKI YILMAZ
    Peki buşekilde bu kayalar ölecekler belkide şuanda bile ölüler?
    Ben bu kayaları dediğim işlemlerden geçirdikten sonra akvaryuma koydum bu taşlar nezaman canlanır? Yada nasıl daha çabuk canlandırırım?
    Birde ençok korktuğum şey buşekilde bu kayalar steril olurmu? Başka yapmam gereken işlemler varmı?

2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
  3. sıtkı yılmaz

sıtkı yılmaz

Yer:
    İsim:
    SITKI YILMAZ
    Alparslan benim alacağım kayalar muhtemelen ölü olacak, canlı bile olsa oto yıkamada yıkattırıp 15 gün kuru yerde bekleticem ozaman ölecekler bu yüzden canlı kayanın nasıl kürlendiği benim için okadar da önemli değil.

4. Toygar NİRON

Toygar NİRON

Yer:
    İstanbul/Türkiye
    İsim:
    Toygar Niron
    Muhtemelden ziyade canli kaya parasi odeyip oldurup diriltmek biraz mantiksiz. Siz en iyisi cok guzel lav kayalarindan alin Caribsea firmasida cok hos kayalar uretiyor. 10-15 gun once denizden cikmis kaya kurelenmis kaya digil canli tutulmus kayadir.

Birde benim zamanim bar demissiniz o zaman araligi nedir? O zamanin adini koyarsaniz belki ben size yardimci olabilirim

Huzur Doğadadır!

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  5. sıtkı yılmaz

sıtkı yılmaz

Yer:
    İsim:
    SITKI YILMAZ
    Akvaryumumun parasini Agustos ayinda pesin olarak verdim ve hala gelmedi onumuzdeki hafta belki gelir.Yani anlayacaginiz vaktim var su tarihte akvaryumu kurup su tarihte kaya ekleyip su tarihte canli ekliycem diye tarihler belirlemedim gec olsun ama guzel olsun diye dusunuyorum acelem yok oyuzden.
    Soylede bir durum var akvaryum geldiginde hemen kurulumu yapabilirim butun malzemelerim hazir kaya ve armatur haric.

6. Toygar NİRON

Toygar NİRON

Yer:
    İstanbul/Türkiye
    İsim:
    Toygar Niron
    O halde bu konuyu 10-15 gun sonra yeniden konusalim. Canli kaya almayin. Zaten o litraja o kg cok abarti.

Huzur Doğadadır!

7. sıtkı yılmaz

sıtkı yılmaz

Yer:
    İsim:
    SITKI YILMAZ
    Lav kayası al demişsiniz lav kayası canlanırmı peki akvaryumda?

8. Toygar NİRON

Toygar NİRON

Yer:
    İstanbul/Türkiye
    İsim:
    Toygar Niron
    Sudaki hersey cam dahil canlanir uygun kosullarda. Lav kayasi cok uygun bir alternatiftir

Huzur Doğadadır!

Sayfayı Paylaş