1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Kayalarımı Kızartmak Coraline Alg Oluşumu

Başlığı 'AP Portal Blog- Üye Tank Tanıtımları' kategorisinde muzaffer6292 tarafından 23 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
    Özdemir Hocam Meydan Larus gibi adamsın vesselam

Alparslan bunu beğendi.
  2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Aynen katılıyorum ve buradan Portalın farkı ortaya çıkıyor.Hata fazlası var Özdemir abi ayaklı kütüphane...:portaliseviyoruz:

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  3. Okurt

Okurt

Yer:
    Çanakkale
    Teveccühünüz arkadaşlar, akvaryumun dışında da uzun zamandır çok ilgi ile araştırdığım konulardır. Daha çok küçük yaşlarda peki bu balıklar bizim denizlerimizde niye yok veya tam tersi neden bu canlı neden sadece bizim dağlarda var sorusunu kendime sormam beni bu tür cevaplar bulmama itti. Sırf bu tür tartışmalar yaptığımız nevi şahsına münhasır arkadaşlara bile sahibimdir ki bazıları kendi dallarında biyoloji, mikrobiyoloji ve kimya dallarında akademik ve profesyonel seviyede çalışmaktadırlar

Umarım bu ufak bilgi kırıntıları bazılarınızın özellikle genç arkadaşların içinde bir merak ateşinin kıvılcımı olur.

KGEYGS, halilkocan, bulents ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  4. emre.hn

emre.hn

Yer:
    İzmir, Turkey
    İsim:
    emre hun
    Üstatlar nano tankım da oluşan bütün yosunu astra snail yiyor kayalarım hep bembeyaz zaten 7 kilo bir şey var bu coraline alg oluşumunu engeller mi birde kayaların üstünde fosforlu yeşil leke gibi oluşumlar oluşmaya başladı endişe edecek bir durum var mı?

5. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Mahir ve ozdemir.in bilimsel yaklaşımları cok hosuma gidiyor belirtmeden edemeyeceğim. Alg konusunda benim tankimdan ornek vereyim, cosmustu. Hatta mercanlarimi istila ettiler. Su degisimini 2 haftadan 4 haftaya cikardim (isime de geldi:)) simdi olusumda gerileme goruyorum. Armaturum mavi agirlikli t5 destekli ledlerden oluşuyor.

6. emre.hn

emre.hn

Yer:
    İzmir, Turkey
    İsim:
    emre hun
    Sağ olasın Mahir abi.

Sayfayı Paylaş