1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Kayalar - Mercan Takas Olur

Başlığı 'Takas Portalı' kategorisinde Yakuppp tarafından 10 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Yakuppp

Yakuppp

İsim:
    Yakup özdemir
    Arkadaşlar elimde düz plate şeklinde ve bol gözenekli kayalar mevcuttur hertürlü balık mercan takasına açığım dileyen olursa whatshaptan resim atabilirim05352888216

2. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Yakup bey rica etsem kayalarınızın fotosunu buraya eklermisiniz.

3. Yakuppp

Yakuppp

İsim:
    Yakup özdemir
    Yağmur hanım buraya eklemeyi başaramadım 05352888216 whatshaptan yazarsanız fotoları gönderebilirim
    saygılarımla

4. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Bana lazım değil Yakup bey.Sadece satışı yapılacak olan malzeme ilanlarının fotolarının yayınlamayıp özel yolla kişilere gönderilmesine karşıyım.Malzemesinin satılmasını isteyen resminide koymalı.Tabiki bu benim görüşüm.

MESUT_KERİM, ka2n, vicia ervillia ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  5. vicia ervillia

vicia ervillia

Yer:
    manisa
    İsim:
    burcak arbil
    Hocam ne satıyorsunuz?

6. Yakuppp

Yakuppp

İsim:
    Yakup özdemir
    Sizce???

7. vicia ervillia

vicia ervillia

Yer:
    manisa
    İsim:
    burcak arbil
    Görsel paylaşalım Yakup bey. Daha kolay alıcı bulacağınıza eminim.

tahsinokul ve Oktay Kuştutan bunu beğendi.
  8. Yakuppp

Yakuppp

İsim:
    Yakup özdemir
    Açıklamayı okuduktan sonra yorum yaparsanız sevinirim görsel istiyorsanız yazarsınız telefonunuzu gönderirim burada herkes resim koyarakmı satış yapıyor anlamıyorum

9. Yakuppp

Yakuppp

İsim:
    Yakup özdemir
    Bana lazım değıi diye buradan laf yazılınca ne oluyor anlamıyorum ona buna karşısınız madem özelden resim ve fiyat istemeyeceksiniz resim paylaşamadığımı yazdığım halde bana bu tür soru soranları anlayamıyorum alacaksan ihtiyacın varsa özeldende olsa yazarsın işine yaramıyorsa burada ahkam kesemezsin malzeme benim istediğim şekilde satarım ama resimle ama resimsiz bu benim sorunum sizin değil....

10. Yakuppp

Yakuppp

İsim:
    Yakup özdemir
    Kayalar seramik platedir ve günceldir

11. Yakuppp

Yakuppp

İsim:
    Yakup özdemir
    Tekrar yazıyorum resim whatshaptan gönderebilirm 05352888216 çok bilenler yorum yapmazsa sevinirim
    Saygılarımla

12. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Yakup bey; satacak malzemesi olan tüm üyeler için bu uyarıyı yapıyorum.Saygısızca tavır takınmanızı gerektirecek bir cümlede değil yazdıklarım.Bana lazım olur yada olmaz bu bir genellemedir.Resim yükleme sıkıntısı yaşıyor olmanızı yönetimdeki arkadaşlara iletirseniz yardımcı olurlar.
    Heleki böyle malzeme benim yok öylede satarım,yok böylede satarım, ahkam kesemezsin.. gibi saygısızca tavrı olan birinden değil telefon numaramı verip resim istemek, kibrit çöpü bile almam.

MESUT_KERİM, corax, vnarmanli ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  13. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Arkadaslar, resim eklemek istiyorsanız foto boyutunu ayarlayıp o sekilde yüklemeniz lazım. Çok büyük boyut foto yükleyemezsiniz.

Fatih BARLAS bunu beğendi.
  14. Yakuppp

Yakuppp

İsim:
    Yakup özdemir
    Öncelikle Veysel bey telefondan çok uğraşmama rağmen resimleri yükleyemedim konuyu oluştururkende özellikle belirttimki arkadaşlar yanlış anlamasınlar
    Yağmur hanım ben saygısızlık yaptığımı sanmıyorum ama mesajınız bende kayıtlı yada telefon numaranızı buraya yazabilirim burada insanları YALANCI gibi yargılamayın telefon numaranız sonu 32 ile bitiyor yalanmı .??? Benim yaşımı bilmeden bana saygısız deme özgürlüğünüz yok saygısız sizsiniz çünkü.burası forum adı üzerinde serbest platform ben kimseye hakarette etmiyorum küfürde elimdeki malzemeyi dileyen olursa SATMIYORUM da dikkat edersiniz takasa veriyorum karşılıksız bile verebilirim ihtiyacı olana bu forumun yöneticileri var onlar dururken sizin böyle bir uyarı yapmanız anlamsız
    Ben daha fazlada uzatmak istemiyorum yağmur hanım bakın saygımdan hanım diyorum size sizin gibi BIRI demiyorum yoneticiler gereğini yapacaklardır siz üye iseniz üye gibi davranın yöneticilerin işine karışmayın naçizane tavsiyem...
    Herkese saygılarımla

15. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    :) Üye olarak haddimi bildirdiğiniz için teşekkür ederim Yakup bey.Ben tüm mesajlarımda size bey diye hitap ettim.Telefon numaramın sizde olmasına imkan yok.Kiminle mesajlaştınız bilemem ama benimle olmadığı kesin.

16. Yakuppp

Yakuppp

İsim:
    Yakup özdemir
    Telefon numaranızın sonu 32 değilim yağmur hanım???

17. corax

corax

Yer:
    Ankara, Turkey
    İsim:
    Özkan Taşkıran
    #YMR_AYmoderatörolsun :cool:

18. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Değil Yakup bey.Siz başka birisiyle iletişim kurmuşsunuz.

19. Yakuppp

Yakuppp

İsim:
    Yakup özdemir
    Peki yagmur hanim ozur dilerim sizden
    Saygilarimla

20. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    http://www.akvaryumportali.com/threads/İlanlar-kontrol-altında.19232/

Yakup bey üstteki genel aciklamamizda burayı alisveris sitesi gibi kullanan uye tanımına tamamen uymaktasiniz. 89 mesajinizin % 90 alış-satisla ilgili. Ve biz portalin tamamen bu sekilde kullanilmasina karsiyiz. Kaldi ki gereksiz polemiklere tamamen karsiyiz. Zaten takibimizdeydiniz bundan sonra diğer konularda paylasimlarinizi goremez isek ilanlarinizi yayina almayacagiz. Bilginiz olsun.

Düzenleme: 18 Ekim 2015
    corax bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş