1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Kayalar - Mercan Takas Olur

Başlığı 'Takas Portalı' kategorisinde Yakuppp tarafından 10 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. cemturan

cemturan

İsim:
    cem
    Kardesim insanlar buradan birsey alip satamazmi yada takas yapamazmi ne tuhaf bir muhabbet ozaman kapatin forumu yakup abi dunya iyisi bir insan yasina hurmet edin bari bizim gibi bu hobiye yeni baslayan insanlara yardimci oldu ve olmaya devam ediyor oncelikle yazilanlari iyi okuyup ole konusalim

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. vicia ervillia

vicia ervillia

Yer:
    manisa
    İsim:
    burcak arbil
    Muhabet görsel olaylarından şahıslara inmiş. Gerçekten çok üzüldüm.
    Benim şahsımca fikrimi yukarıda belirtmiştim. Tekrarlamak istiyorum 'herhangi satış yapan portal dostları fotoğraf görsel payaşırlarsa alıcı satıcı arasındaki iletişim hızlanır ve güçlenir.'
    Bugun kimse kimseye şahsi telefon numarasını paylaşmak durumunda değildir ki ozaman whats app ta guruplar oluşturalım satışlar başlatalım. Bu forumda GÖRSEL satış, takas .. hediye bile olsa şart olması lazım.

MESUT_KERİM ve YMR_AY bunu beğendi.
  3. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Biz kapatmayalım da portalı sadece alış satış için kullanacaklar gitsin alışveriş sitelerine üye olsun daha adil bir çözüm ;) Siz bir önceki mesajınızdan önce yazdığım yerdeki linki bir okuyun isterseniz. Biz Yakup bey e bir saygızılık mı yaptık ki ? Forumun belli kuralları var ve zaten fazlasıyla tolerasyon göstermişiz şimdilik göstermeye de devam ediyoruz ki paylaşım yapın diye uyarıyoruz. Biz sizlerin ne gibi ikili ilişkıleriniz var bilemeyiz ilgilenmeyizde.. Biz portalın asıl amacını biliriz uyanlarla da devam ederiz.... Birde Yakup beyin nesi oluyorsanuz onu da açıklarsanız seviniriz.

4. cemturan

cemturan

İsim:
    cem
    Hic bir seyi olmuyorum sadece bir kere bir alis verisim oldu okadar... ikili iliskiden kastin buysa onuda bilemem burdan bu sekilde konusulucagina insanlari takibe alioyorsaniz om den yazar uyarirsiniz belkide uyarmissinizdir onu bilmeden yorum yapmak istemem

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MESUT_KERİM bunu beğendi.
  5. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Evet Cem bey polemiği uzatmak istemiyorum. Emin olun biz burda hemen herkesi takip ediyoruz.
    Konuya müdahil olmamızın nedeni açıkça şu şekilde Yakup beyin profilini inceleyin 90 mesajın tamamına yakını aldım-sattım mesajı. Araalık 2014 de yazdığımız yazıyı aynen kopyalıyorum: "....son zamanlarda sizlerinde farkettigi üzere sadece ilan vermek icin üye olan veya sadece alim satim ilani veren üye sayisinda hızlı bir artış var. Bu istedigimiz ve ihtiyacımız olan bir durum değil.
    Bu nedenlerdendir ki; bundan sonra ilanlar konusunda yeni bir uygulamaya gidiyoruz. Bundan sonra ilanlarda yeni konu açıldığında hemen yayınlanmayıp Forum Yonetimine düşecek. Bizler gerekli kontrolü yaptıktan sonra ilan yayına girecek. Bizim kontrol edecegimiz konular ilan sahibinin portaldaki paylaşımlari... " ".....yapılıp uygun olanlar yayina alınacaktır"
    Burada çıkarsız tarafsız paylaşımcı bir aile yapısı uygulamaya çalışıyoruz. Yakup bey fotoğraf ekleme konusunda daha öncede tarafımızdan birkaç kez uyarılıp nasıl yapılacağı anlatıldı. Bir PS nin aramtürün vs. nin fotosuna evet gerek olmayabilir dünyanın heryerinde aynıdır ama bir kaya için aynı şey olabilirmi? Fotoğraf paylaşmasının iyi olacağı yönündeki iyi niyetli mesajlara karşı kendimce söyleleyim ukalaca tavır geçmiş paylaşımları da dikkate alındığında uyarı gerektirecek nitelikteydi ve gereği yapıldı. Herhangi bir mesajda herhangi birimizin yazdığı idari mesajlar yazılmadan önce hepimiz tarafından istişare edilerek yazılıyor bunu da ayrı olarak belirteyim. ;)

6. Birkaç eğitici ilgimi çeken konu dışında pek bir mesaj paylaşımım olmuyor, bunda pırtaldaki iki bayandan biri olmamın da etkisi var sanırım. Fakat burada düşüncemi belirtmeden geçemeyeceğim. Diğer bir forumu da arada takip ediyorum, satış ilanları çok aktif olmasına rağmen buradaki ilgi, yardımlaşma,saygı, bilgiler, eylenceli sohpetler ve aile ortamının %10 unun orada görmedim. Bence akvaryumportalındaki yöneticiler, foruma ciddi anlamda zaman ayırıp, bazı dengeleri çok güzel sağlıyorlar ve görevlerini hakkıyla yerine getiriyorlar. Bu kuralların çok gerekli olduğunu düşünüyorum.

Moderatorlar, yöneticiler zaten görevlerini üst düzey bir ciddiyetle yerine getirirken, bizler gibi üye statüsündeki hobicilerin, iyi niyetli de olsa diğer üyelere, bu tarz müdahelelerde bulunması da, bence karşı taraftan haklı bir tepki alabiliyor. (Tabi bunu polemiğe çevirmek hoş değil.) Bence bu kadar aktifken Yağmur Hanımın Moderator olması Portala çok yarar sağlayacaktır. (üstelik böyle bir tepki de almazdı sanırım) Sevgiler...

Düzenleme: 19 Ekim 2015
    corax, vicia ervillia ve MESUT_KERİM bunu beğendi.
  7. vicia ervillia

vicia ervillia

Yer:
    manisa
    İsim:
    burcak arbil
    Yağmur hanımın hakkıdır.
    Katılım ve daimi takibi forum yönetiminin zaten parçası olduğunu hissetirir düzeyde bencede.

8. Tabiki :) bunu ben bilebilirim, 5 aydır buradayım. Siz de bilirsiniz. Ama sürekli aktif olmayan veya yeni üyeler tanımadıkları için bilemezler. Bu emeği isimlendirmek lazım

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Arkadaşlar guzel düşünceler farklı görüşler icin teşekkürler.

Bu ilan konusunun yenisi açın Yakup bey ilan sahibi olarak. İlanınız oradan devam etsin. Kilitliyorum.

MESUT_KERİM bunu beğendi.
  10. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar satış ilanlarınla ilgili yönetimdeki arkadaşların çoğuna fotoğraf yüklenmeli diye defalarca ricada bulundum.Yakup beyin konusunada saygısızlık ifade eden her hangi bir şey yazdığımı düşünmüyorum ve kurduğu "Yağmur hanım ben saygısızlık yaptığımı sanmıyorum ama mesajınız bende kayıtlı yada telefon numaranızı buraya yazabilirim burada insanları YALANCI gibi yargılamayın telefon numaranız sonu 32 ile bitiyor yalanmı .??? cümleden sonra yazdıklarımda haklı olduğumu görüyorum.Yakup bey en ufak bir eleştiride malzemesi için görüşmüş olduğu x-y-z olabilecek bir bayanın telefon numarasını herkesin okuduğu bir alanda paylaşabileceğini yazmış.Yönetimdeki arkadaşlarımdan ilanların fotoğraflı olmasıni isteyin ricalarım bu tür sorunlarla karşılaşmamak içindi.

Düzenleme: 19 Ekim 2015
    vicia ervillia bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş