1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Kelepir ikinci el iş görür tanklar

Başlığı 'Tatlı Su Satış İlanları' kategorisinde Yasin K. tarafından 8 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Yasin K.

Yasin K.

Yer:
    kayseri
    İsim:
    Yasin Kulak
    Tanklarım fotoğrafta da görüldüğü üzere bırakmış olduğum üretim tanklarıdır ölçüleri yazmakta olup satlık olan tanklar profil tezgahlarıyla birlikte veya hariç isteğe göre tek veya toplu verilcektir artık hobimi tek akvaryumda tatmin ettiğimden ihtiyaç fazlasıdır tok satıcı olmayıp ihtiyacı olanlar "rıza" pazarlığı üzerine satmayı düşünüyorum çok temiz kullandığımdan yıllarca da garanti verebilirim gerek camlarından gerek kullanımından şimdiden alacak arkadaşlara hayırlı olsun fiyat vermiyorum ne ederse o kadar edermiş deyip en azından harçlık çıkarmayı düşünüyorum. 2012-06-12-107.jpg

2. Yasin K.

Yasin K.

Yer:
    kayseri
    İsim:
    Yasin Kulak
    Buradan sadece satış yapmak değil de fikir alışverişi de yapmak istiyorum çünkü zamanında çok emek verip bu hale getirdim illaki bir kıymetleri var gözümde lakin sanırım kayseri de durum bu söylediğim adamlar tamamına 50-100 tl verip inan alsam da şuraya koyacağım sırf sen kurtul diye öyle fiyat verdim diyor satmasan benim için daha iyi diyorlar forumdaki hobi ve en ufak taşına kadar verilen değer bunları en azından kırıp kimsenin ayağına düşmemek gibi fikirler getiriyor gördüğüm tavırlar karşısında yapacağım en iyi şey bu o olacak sanırım. fakat ihtiyacı olan yen, üretim düşünen , yeni büyük tanklarla ucuza başlamak isteyenler varsa karşılıklı menfaat içerisinde vermeyi düşünüyorum buradan satış vs ilgili yorumlarınız bekliyorum..

3. Sky2007

Sky2007

Yer:
    Konya
    İsim:
    Mustafa Sırlı
    Bence siz bir fiyat belirleyin. Ona göre almak isteyen arkadaş ile daha iyi anlaşırsınız.

4. Yasin K.

Yasin K.

Yer:
    kayseri
    İsim:
    Yasin Kulak
    50x50x40h= 25tl
    110x40x40h=50tl
    90x40x45h=40tl
    130x50x60h=100tl
    profil tezgahlarda 50tl olarak anlaşabiliriz, pazarlık payı vardır.

5. Yasin K.

Yasin K.

Yer:
    kayseri
    İsim:
    Yasin Kulak
    İlan günceldir.

6. Yasin K.

Yasin K.

Yer:
    kayseri
    İsim:
    Yasin Kulak
    İlan günceldir.

7. TalhaBLC

TalhaBLC

İsim:
    Talha Balci
    Yasin bey umarım 110*40*40 tank hala duruyordur birde hangi ildesiniz lütfen istanbul diyin :)

Sayfayı Paylaş