1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Keman

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde yasemin elif tarafından 21 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

1. yasemin elif

yasemin elif

İsim:
    yasemin elif
    Var mıdır çalan, meraklısı, amatörü profesyoneli... Ben de başlıycam inşallah yardım isterim...

2. BassKiller

BassKiller

İsim:
    mehmet yılmaz
    Cevap: Keman

Meraklısıyım ama alıpta başlamak nasip olmadı violin-piyano ikilisi çok güzel oluyor

3. Cikletci

Cikletci

İsim:
    Ömer ADAK

Yasemin hiç keman çalmayı denemedim ama gitarda benden iyisi yok :D

4. yasemin elif

yasemin elif

İsim:
    yasemin elif

Sayfada her konuya meraklı onlarca kişi çıkıyor, yine buraya da bir danışayım dedim. Ne yetenekli akvaristlerimiz var yaa :D :D

5. takturk

takturk

İsim:
    tolgahan aktürk

İyi bir öğretmenden ders alma imkanın ve kemana hergün 2 saat ayıracak vaktin varsa mükemmel bir alet. Ben aldım 2 ay kursuna gittim sonra iş yoğunluğundan bıramak zorunda kaldım azimliysen yapamıyacağın birşey değil başarılar şimdiden.

yasemin elif bunu beğendi.
  6. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Konuyu bir müzisyene danışmak lazım. Yani nickten de anlaşılacağı gibi bana. :D

Yasemin kemana zaten genelde senin yaşlarda başlarlar keman virtüözleri. Bu yaşlarda başlar da eğer sıkılmadan devam edersen 20-21 li yaşlarda güzel bir koroda sanatkar olabilirsin. Fakat dikkat edersen sıkılmazsan dedim. Çünkü kemanı bir kenara at yaylı çalgılar en zor çalgılar grubuna giriyorlar. Umarım sıkılmaz da bize güzel güzel taksimler yapacak kadar iyi öğrenirsin.

Başarılar dilerim...

yasemin elif bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş