1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Kese sorunu

Başlığı 'Malawi Cichlid Forumu' kategorisinde hobicii tarafından 21 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. hobicii

hobicii

İsim:
    gorkem demir
    Merhaba
    Az once tanka baktim ve disim yavrulari cikarmis. Fakat yavrular resimde de gorulecegi uzere keaeliler.[​IMG]
    Balik kendi yavrular olgunlasmadan neden cikarmis olabilir ki ?

2. hobicii

hobicii

İsim:
    gorkem demir
    Simdi baktim 1 tane yasayan yavru yok. O degil oluleri bile yok

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Tanka baktım derken, dişi yavruluk içinde mi bıraktı yavruları yoksa akvaryuma mı? Yavrular ise yavruluk içinde anne varken mi kayboldular? Balık türü nedir, kim doğurdu, kaç aylık doğurdu, nerede doğurdu, kaç yaşında doğurdu?

4. hobicii

hobicii

İsim:
    gorkem demir
    Temel abi disi yavruluktaydi. Baktigimda cikarmis oldugunu gordugum icin disiyi aldim yavruluktan. Baliklar sari prenses abi.

5. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Sarı prenses ağızda kuluçka yapar kusturdun mu kendimi bıraktı?

6. hobicii

hobicii

İsim:
    gorkem demir
    Kendi birakti abi iste sikinti o. Olgunlasmadan birakmasi normal mi ki ?

7. ka2n

ka2n

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Kaan AYDINOĞLU
    Balıkların daha ufaktı. Doğaldır böyle şeyler. Bu olayı tank içinde yapsa diğer balıklar yiyecekti yumurta görmeyecektin. Balığa ellemeyip, yavruları diğer balıklara rağmen ağzında tutmasını öğrenmesi için fırsat vermen lazım. Böyle yaparak balığa zarar veriyorsun.

Alparslan bunu beğendi.
  8. hobicii

hobicii

İsim:
    gorkem demir
    :( Tamamdir abi . Fakat ben soylenenlerin aksine tum disilerimden ilk defa ciftlesmelerine ragmen yavru almistim 1 er 2 ser olsa bile. Bunda sikinti yasadim bi yuzden sasirdim. Merak ettigim bisey daha var ben olen yavrularin olulerini neden bulamadim ?

Sayfayı Paylaş