1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Killifish bir çaba olarak

Başlığı 'Afrika ve Asya Balıkları Forum' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 13 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

?

Killifish yaygınlaşmalı mı ?

1. Evet yaygınlaşmalı

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Sadece Yıllık türleri için gereksiz görüyorum

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Çok beğeniyorum her türünü beslerim

oy sayısı 0
    0,0%
  4. Beslemeyi düşünmüyorum

oy sayısı 0
    0,0%
  5. Balığı esnafta görmeden yorum yok

oy sayısı 0
    0,0%
  1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Bu küçük cazibeli türün mevsimlik türleride bulunmaktadır. Bu güzel türün hobimizde düşük düzeyde ilgi gördüğünü düşünüyorum. Daha cazibeli hale hobi içinde gelebilmesi için sizce neler gerekli ? Tür üzerine belki birkaç kişi eğilmekte ve türe hayranlık beslemektedir. Son yıllarda Avrupa ülkelerinde doğal havuzları kurulmakta ve üretimi hedeflenmektedir. Mevsimlik oluşları hobici için bir eksi olarak görülüyor olabilir mi ?

Bu bizim için yeni talep demektir. Grup ve dernekler kurularak rehber olunmaya ve hayran kitlesini artırmaya çalışan ülkeler bulunmaktadır. Bizlerde ülkemizde yaygınlaşması için ve esnaf bazında dağıtımı için katkı yapabiliriz. Bu sürece katkıda bulunmak istiyorsanız esnaftan talepte bulunmayı deneyebilirsiniz.

Unutmamak gerekir ki arz talep önemlidir, hobicinin istekleri doğrultusunda mağazalar değişmek ve gelişmek zorundadır. Kısaca hobici etkinliği göz ardı edilemez. Ankete katılım ve düşüncelerinizi eklerseniz sevinirim.

Saygılar...

2. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Renk çeşitleri ile göz dolduran bir balık türü. Beslemek istediğim türlerin arasında.

3. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Killifishler yaygınlaşmalı özellikle ülkemizdeki türleri çoğaltılıp yayılmalıdır.

Sayfayı Paylaş