1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Kiraz karides (SAKURA)

Başlığı 'Tatlı Su Satış İlanları' kategorisinde Onur G. HİTİT tarafından 13 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT
    Satılan Ürün/Canlı: Kiraz karides (SAKURA)
    Adet: 300 küsür
    Fiyat: Tanesi 3 TL
    Yaşı/kullanım süresi: -
    Teslim Yeri: Elden teslim (Bozüyük/BİLECİK)... Kargoya vermiyorum. Almak isteyen gelir, kendi görür, kendi seçer, alır.
    Teslim Koşulları: Elden teslim
    Not: Normalde satış ilanı veren biri değilim. Beni bilen bilir. Bir deneyeyim dedim. [​IMG]

Bu karideslerin bakımları gayet kolaydır. Cüce vatoz ve lepistes gibi sakin balıkların yaşadığı bitkili akvaryumlarda sorunsuz bir şekilde bakılabilirler. Akvaryum eğer bitki yönünden zenginse (ve yosun da varsa) fazladan yeme ihtiyaç bile duymazlar. İstenmeyen yosunları tüketirler. Hatta ölen balıkları bile siz farkına varmadan tamamen yok ederler. Bendekiler, türün en güzel örnekleridirler.

Aşağıdaki videoları da izleyebilirsiniz:

VİDEO 1
    VİDEO 2

Fotoğraf:
    Diğer Ek Bilgiler: Normalde satış ilanı veren biri değilim. Beni bilen bilir. Bir deneyeyim dedim. [​IMG]

NOT: On gün içinde bir aylığına yurtdışına çıkacağım. Almak isteyen arkadaşlar varsa ya on gün içinde, ya da kırk gün sonra iletişime geçsinler.

Sayfayı Paylaş