1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Kit li armaturden elektrik kesintisinde havalandırma tertibatı

Başlığı 'Kendin Yap-Kendiniz DIY Yapabilirsiniz' kategorisinde muratmuratt tarafından 3 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. muratmuratt

muratmuratt

Yer:
    istanbul
    İsim:
    murat işal
    Merhaba arkadaşlar kit li armatur olarak geçen ürünler var bunlar kesintide karanlıkta kalınabilecek olası yerlerde önlem olarak kullanılıyor kesintide otomatik devreye giriyor ve aydinlatma yapıyor üzerinde sürekli elektrik varken şarj edilen bataryası mevcut aynı mantığı hava verme sistemi olarak düşünüyorum diy olarak yapilabilirmi deneyen yada yapan varmı bilmiyorum ama fikirlerinizi beklerim bir fikir jimnastigine var misiniz teşekkürler

2. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Litrajı bilmiyorum ama pilli hava motorları var cüzi bir miktara temin edilebiliyor. İkamet ettiğim yerde geçen elektrik kesintisinde karaborsaya düştü 50-60 TL arası fiyatlar bile gördü. Şu ortam durulunca 10-15 TL ye iş görebilecek bir pilli hava motoru temin edebilirsiniz. Siz sadece pil yerini paralel olarak çoğaltıp 1 saat yerine 5 saat gitmesini sağlayabiliriniz. Yada tam olarak yapmak istediklerinizi dillendirirseniz ona görede çözümler üretilebilir.

veysel bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş