1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Koi Akvaryumum

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde lades tarafından 26 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. lades

lades

İsim:
    Cem Tunç
    Merhaba arkadaşlar, sevdiğim bir arkadaşımın uğraşmaya zaman bulamadığından bana verdiği komple akvaryum , balığı, dış filtresi, hava motoru, sileceği vs.. Birkaç saat uğraşıp salonun bir köşesine yerleştirebildim. Koi beslemek hiç hesapta yoktu, bakalım nasıl bir balık.. Bir de elimde genelde yedek akvaryum olurdu normal şartlarda, şu an olmadığından bu akvaryumu kullanıyorum ve yeterince temizlenmedi akvaryum ve dış filtre, kirli görülen yerlerin farkındayım.
    Fotoğraflarda dış filtre malzemeleri görülüyor, bende life tech dış filtre vardı, arkadaşımın bana verdigi jebo marka dış filtre. İçlerindeki plastik aksam birbirinin aynı zannediyorum. Contaları uydu birbirine. Filtre malzemelerinden de birbirlerine ekleme yaptım. Filtre malzeme sıralamam tam olarak fotoğraflardaki sıralama şeklinde değil.
    Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.

Ekli Dosyalar:

Alparslan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş