1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

koi balığı

Başlığı 'Japon, Vatoz, Çöpçü ve Diğer' kategorisinde aslankaya tarafından 26 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. aslankaya

aslankaya

İsim:
    anıl deniz aslankaya
    arkadaşlar akvaryumuma bi balık eklemek istiyorum japon melek köpek balığı vatoz ve çöpcüm var akvaryumcu moly olur yaşar dedi bi araştırmak istedim baktımki yaşaması imkansızmış . koi de olur dedi almak istiyorum ama güvenemiyorum benim balıklarmın yanına koi olurmu yaşarlarmı ?
    Tecrübesi olan varsa koilerle ilgili paylaşırsa çok memnun olurum şimdiden teşekkürler :)

2. ENVER

ENVER

Yer:
    Bursa
    İsim:
    enver GUNTEN
    Benim gorusum koi bali sizin baliklarinizla yasar tecrbem olmadi fakat oyle dusunuyorum.

3. vanlyy

vanlyy

Yer:
    van merkez
    Anıl kardeş bunu tecrübe edinmiş arkadaşlar en yakın zamanda sana bilgi verirler.

ENVER bunu beğendi.
  4. ENVER

ENVER

Yer:
    Bursa
    İsim:
    enver GUNTEN
    Aynen katiliyorum

5. polpozisyon

polpozisyon

İsim:
    selim selim
    değerli dostum

koi balığı yazdığın diğer balıklardan çok daha hızlı bir tarzı vardır. Evet yaşar ama birlikte koymamanı tavsiye edeceğim. Ben de koi ve japon besliyorum ayrı akvaryumdalar. Bİrlikte koyduğum zaman birbirlerine saldırıyorlar,

6. Adem Örs

Adem Örs

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    adem Örs
    Japonu o akvaryumdan çıkar. japonla melek beraber yaşamaz. Japon her yemi yiyeceğinden dolayı vatoz a yem kalmayacak ve açlıktan ölecektir.

Melek doğaları gereği avcı olduğundan dolayı molly yavrularını yiyecektir. köpek balığın cinside önemli etçil ise oda yer. melek ve molly için bitki ve suyu uyumuşatmak için mangrove veya mopani kökü olmalıdır. kumunda önemlidir.

akvaryumun fotoğraflarını ve malzeme ve byutlarını yazarsan sağlıklı balık beslemen için daha iyi yardımcı olabiliriz.

Sayfayı Paylaş