1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Kolay Üreyen Tetralar

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde Tolga55 tarafından 1 Kasım 2009 başlatılmıştır.

1. Tolga55

Tolga55

İsim:
    Tolga EROL
    Merhaba arkadaşlar.Akvaryum hobisini adam gibi bişiler öğrenerek yapıyorum 3 buçuk-4 ay önce başladım hobiye.Şuan 40 litrelik akvaryumumda lepistes ve pristella tetra besliyorum,tank bitkili.2.akvaryumumu ise başka bir tür beslerim diye yaptırmıştım ama sonradan vazgeçtim ve üretim tankı olarak kullanmak istiyorum ve küçük çaplı balıklar üretip yetiştirmek istiyorum.Mesela tetra türleri üzerinde çalışıyorum.Ama elimde sadece Pristella tetra var.Onları üretmek için uğraşlarım var.Şimdi ben böyle küçük çaplı üretebileceğim bir balık arıyorum.Üretip satıp para kazanmak için değil tabiki.Evimdeki 2 tane tankta yaparak zevk almak için yapmaya çalışıyorum.Önerisi olan varmı.Şuan beslediğim türler ;

Lepistes ve Pristella Tetra.Bunlar dışındada üretebileceğim tetra türleri veya ne bilim değişik balık türleri arıyorum.Sizce En Kolay Üreyen Tetra türü hangisidir veya hangileridir :? Önerilerinizi bekliyorum.

Sayfayı Paylaş