1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Komple Sistem Akvaryum Alacağım

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde Bademdereli51 tarafından 12 Ocak 2012 başlatılmıştır.

1. Bademdereli51

Bademdereli51

İsim:
    Serdal KARACA
    Arkadaşlar Mersin'de ikamet ediyorum ve üç aydır bakmadığım yer kalmadı, şöyle kendinden mobilyalı, filtreli, aydınlatmalı set akvaryum arıyorum. 200 lt geçmeyecek varsa, böyle bildiğiniz kargo ile bile gelebelicek yer yazarsanız sevinirim. Bu arada sıfır olacak bilginize.

2. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat
    Cevap: Komple Sistem Akvaryum Alacağım

Kimse bir cevap vermediğine göre ben yardımcı olmaya çalışayim.Arkadaşım elbette muhtelif yerler mevcut.Ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı olayı var.Yani bütçene göre bir yer bulabilirsin illa ki.Ben iki haftadır Bekir Kardeşimin tüm sınırlarını zorluyorum :serda: Yani yakında sinirden patlarsa şaşmam açıkcası :D Ben bilebildiğim kadarıyla olan kısmı yazayim.Ankara da bir şahıs,bu işe yıllarını vermiş,gerek mobilyası gerek camı çok kaliteli işlerin altına imzasını atmış biri var.Buna ulaşmanı tavsiye ederim.Adana'ya kargo yaptıklarını biliyorum.E mersin de yol üzeri zaten.Şayet istersen özelden irtibat bilgilerini veririm.

Sayfayı Paylaş