1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Konularınızı İlgisiz kaldığında Günceleyiniz

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 26 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Selamlar,

Bazı arkadaşlar konularının ilgisiz kaldığından şikayetçi olabiliyor zaman zaman. Elbette aslında neden bir konunun 70 sayfa olduğunu ama buna karşın kişi kendi konusunun yorumsuz kaldığını düşünmektedir, haklıdır da ancak konuları sürüklemek ve ilgi duyacak şekilde görsellemek gerekiyor bazen. Bazen de gerçekten çok iyi ve yine titiz anlatımla açılan konular ilgisiz kalabiliyor.

Örnek vermek gerekirse;

Ben forum konularını alt kısımdaki ''Son mesajlar'' bölümünden takip ediyorum. Kendi açtığım konu dahi 1 saat içinde bazen 20 konu sıralamasında en altına düşüp o kısımdan kalkıyor. Bu yüzden konularımızı ''yorumlarınızı bekliyorum'' veya yeni bir ''görsel kare'' ile öne çıkarmanızı rica ediyoruz sizlerden.

:aha:

2. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    Cevap: Konularınızı İlgisiz kaldığında Günceleyiniz

Cevap yazılmayınca, okunmadığını anlayıp ısrarcı olmak gerekiyor diyorsun yani em34:

3. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Ben özellikle resimli ve güzel imlalı konulara daha itinalı cevap veriyorum açıkçası. İnşallah herkes okurda ona göre konu açar :)

4. GKARE

GKARE

İsim:
    Gürel Göçer

Portalın facebook'dan da takip edilmesi kaçırdığımız konuları yakalamamızı sağlıyor.

5. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    Facebook un daha aktif kullanilmasi icin calismalarimiz olacak en kisa surede.
    Ne de olsa milyonlarin takip ettigi bir mecra.

Tapatalk Mobil

Sayfayı Paylaş