1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Konumu Çalmışlar Acill Yardım

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde barisy tarafından 8 Mart 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. barisy

barisy

İsim:
    Barış Yıldırım
  2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Arkadaşlar Acill Yardım

Konuyu kilitleyelim arkadaşlar ve daha sonra silinecektir. Bu konunun orada başkası tarafından yeni üyelik alınarak yayınlanması ilginç geliyor bize.

Birinden konu alarak kendininmiş gibi yayınlayacak olan biri bu konuyu seçmez bence. Her verilen emek ve fikir değerlidir ama bu konu alınacak bir konu değil.

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Konumu Çalmışlar Acill Yardım

Sevgili Barış Selamlar,

Özel mesajlarla benden sürekli konularına destek istedin, kırmamak adına hepsine yanıt vermeye çalışıldı. Bunun yanında tüm iyi niyeti boşa çıkardın.Ticari esnaf olarak özel mesaj geldi ve güya esnafta işe başlamışsın, tamam olabilir dedik oradan da giriyordur. Ardından Mühendis olduğu söylenen bir üyelik ile ticari üyelik bilgileri çatıştı müşteri dendi.

Aslında bir noktaya kadar iyi niyeti sorgulamak taraftarı değiliz ve gençlik olabilir dedik. Çünkü tek üyelikle aktif olunuyordu anlayış gösterdik.

Fakat!

Akvaryum com sitesine başka bir üyelikle konunu tekrar açıp ve buraya da konu açıp benim konumu çalmışlar ne yapmalıyım demişsin. Yetmezmiş gibi 'akvaryum com ' site yetkililerine ben 'Temel Sert' konuyu silin diye mesaj atmışsın...Seni bu davranışından dolayı kınamıyor ve yadırgamıyoruz ve yine şaşırmıyoruz da. Konularına sahip çıkmak isteyen kendi çıkar ve bizler kimsenin adına bunu yapmayız, platformun genel sahip olduğu konular alınıp yayınlandığında bunu yapar oralardan rica ederiz ve bunu karşılıklı olarak yapmaktayız.

Akvaryum com sitesi büyük bir sitedir ve hobiye fayda sağlamaktadır, rekabet tatlıdır ve hobi kazanır. Bu gibi konularla hiçbir platformu karalatmayız veya sıkıntıya düşürmeyiz.

Bu vesile ile 'akvaryum com' sitesinden senin adına özür dileriz. Bu sonuçla akvaryum portalı forumlarına erişimin süresiz olarak durdurulmuştur. Hayatında başarılar dileriz, diğer üyelikler aynen devre dışı bırakılacaktır.

Akvaryum com sitesinden istenen ve verilen ip numarası ve yine aynı numaranın bizdeki karşılığı aşağıdaki gibidir:

balıklçıl 178.233.105.92
    barisy 178.233.105.92
    DenizliAkvaryum&PetShop 178.233.105.92

The Wıld, F4iLuR3, volkantr34 ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş