1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Konya - İwagumi icin Taş Arıyorum

Başlığı 'Tatlı Su Arıyorum İlanları' kategorisinde LostRua tarafından 19 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Arkadaslar uzun bir sure forumdan ayri kaldim. Ama isler rayina girdi ve artik duzenli kalacagim bir yer belli olunca bende akvaryumlarimi tekrar su ustune cikarmaya karar verdim. Bitkili akvaryum kuracagim. Iwagumi tarzinda bir tasarim olmasina calisacagim. Ama Konya'da dogal tas bulabilecegim bir yer bulamadim. Yani internette yok zaten su anda Amerikadayim. dogaltasci.com.tr den tas almaya kalktigimda astari yuzunden cok el yakacak duruma benziyor. Konya'da dogal tas alabilecegim bir yer bilen veya yardimci olabilecek birileri varsa bu konu altinda gorusebiliriz. Aradigim taslar dogalligi yakalamasi acisindan cok onemli. Simdiden tesekkur ederim.

Alparslan bunu beğendi.
  2. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Arkadaslar konu hala guncelligini koruyor. Soruyu biraz daha acmak istiyorum. Ankara'ya hizli tren yapildi. Zaten belki bir isim duser giderim. Ankara'da kaya alabilecegim tren garina yakin bir yer var mi? 25-30 kg alsam onu tasimak zor olabilir o yuzden yakin bir yer ariyorum yada tek dolmusla alip geri donebilecegim. Dusunun artik Konya'da adam akilli tas bulabileceginiz bir yer yok. Simdiden tesekkur ediyorum Ankarali arkadaslara. Kaya olarak Gnays ariyorum.

3. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Konu kapatilabilir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş