1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Konya'dan olan var mı?

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde Yeşil tarafından 20 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. Yeşil

Yeşil

İsim:
    Ali Yalçınkaya
    Merhabalar,

Forumda yeni olduğum için bölümler hakkında pek bilgim yok. Biraz dolaştım ve en uygun kategori burası gördüm, konuyu buraya açıyorum.

Akvaryum, bende yeni yeni gelişen ve bayağı ilgi, merak uyandıran bir hobi. Yeni olduğum için her yere, herkese güvenemiyorum..

Acaba forumda Konya'dan olan arkadaşlar var mı? Bana akvaryumcu önerebilecek, sorularımı yanıtlayabilecek arkadaşlar..

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Konya'dan olan var mı?

Hoş geldiniz sefa getirdiniz. Keyifli forumlar dilerim.

3. Yeşil

Yeşil

İsim:
    Ali Yalçınkaya

Hoş bulduk, teşekkür ederim.

4. furkansuna

furkansuna

İsim:
    Furkan Suna

Bende konyadanım.Akvaryumcu önereyim ilk kural :Zafer adesenin ordaki pasajın içinde akvaryumcular çarşısı var yanyana 4-5 akvaryumcu var.Oraya ASLA gitme yalnızca paraya bakarlar.Sonra adalhanın orda Nil akvaryum var.Nil akvaryum iyidir güzeldir gidebilirsin.Sonra birde Teleskop akvaryum ve konya akvaryum var.Teleskop akvaryumda deniz canlıları bulabilirsin.Konya akvaryumda da çok sağlıklı balıklar var son gittiğimde güzel amerikan türleri vardı ve bayağı ilgililer memnun kalırsın. bu 3 akvaryumcu en iyileri diyebilirim.Safari akvaryumda güzel.Eğer tropheus arıyorsan Her türlü tropheus bulabileceğin bir adres:Nesil akvaryum.Real avm karşındaki iş merkezindeler.Ve akvaryum malzemeleri içinde güzel bir adres.Denizaltı akvaryum.Diyanet yurdunun orda aydınlık göbeğinde.Bunlar ilk aklıma gelenler.Elimden geldiğince sorularınızı yanıtlamaya çalışırım.Güzel oval kayalar satan bir akvaryumcuya rastlarsanız konyada bana hemen haber verirseniz çok memnun olurum.Sağlıklı Hobiler:temel:

5. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat

Furkan kardeşim her hangi bir peyzajcıdan istediğin kayaları,hatta daha fazlasını rahatlıkla bulabilirsin.

6. furkansuna

furkansuna

İsim:
    Furkan Suna

Kayaları bir abimizden bugün alacağım inşallah, ilginiz için teşekkürler

Sayfayı Paylaş