1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Kullanılmamış Tank

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde kaptanıderya tarafından 12 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. kaptanıderya

kaptanıderya

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Kadir Güler
    Daha büyük bir akvaryum yaptırdığım için 1 ay önce aldığım su değmemiş 80/50/40h tankım satılıktır. Camlar 10 mm extraclear dir, 1 iniş 1 emniyet olmak üzere çift inişli vanalı ve sessiz durso sistemlidir inişler vidali rakorlarla sök tak şekilde yapılmıştır istenildiğinde sökülüp temizlenebilir geri dönüş arka cam delinerek verildi estetik olarak daha güzel oldu ayrıca 1,5 m slikon hortum kullanıldı Sıfır ses Sıfır vibrasyon amacı ile , sump 60/40/40h ölçülerinde su ekleme bölmelidir net olarak sumpla birlikte 200 litre dinamik su hacmine sahiptir , 5*10 ağaç karkas üzerine mat siyah -mat beyaz suya dayanıklı(mdf suntalam gibi şişme yapmayan) mebran mobilya giydirmelidir mobilya yüksekliği 85cm. Akvaryum kalite ve sağlamlık arayanlara uygun yapıda dizayn edilip yaptırılmıştır. Çok özenerek emek ve para harcayarak yaptırdığım bir akvaryum oldu fakat daha büyüğünü yaptırma şansı doğunca değerlendirdim, 05449088469 cebimden veya whatsapptan ulaşın lütfen ayrıca 60-80 litre arkadan sumplı nano fiyatları teklif edilmemesini rica ediyorum lüx tank isteyenler arasın piyasada çok daha sıradan ve uygun fiyatlı sistemler mevcut ustanın adını forum Kuralları Gereği yazamıyorum.. Almayı Düşünen arkadaşıma taksitli satış , nakliye vs hersekilde yardımcı olmaya çalışacağım ist/Avrupa yakasındaki evimden teslimdir bana maliyetinin 3/1 oranında indirim yapıcam yarı fiyatına hiç kullanmadığım için veremiyorum istediğim fiyata satılmadığı taktirde dükkana kuracağım, saygılar..
    image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 15 Eylül 2015
    Emre66 bunu beğendi.
  2. kaptanıderya

kaptanıderya

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Kadir Güler
    Vade farksız ve komisyonsuz kredi kartına taksitli Satış seçeneği vardır.

3. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Fiyatı göremedim ne kadar...

kaptanıderya bunu beğendi.
  4. kaptanıderya

kaptanıderya

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Kadir Güler
    Gerekli gereksiz yorumlar geldiği için fiyatı akvaryumu almayı düşünenlerle özelden paylaşıyorum Alparslan bey.

5. kaptanıderya

kaptanıderya

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Kadir Güler
    Istanbul içi ücretsiz nakliye ile güncel arkadaşlar mezarcı işi değildir , komik fiyatlı teklifler yapmamanızı rica ediyorum tekrardan.

Emre66 ve veysel bunu beğendi.
  6. kaptanıderya

kaptanıderya

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Kadir Güler
    Günde 30 fiyat sorusu cevaplamaktan sıkıldığım için fiyatı yazmaya karar verdim :) Kredi kartına dilenen vadede taksitli ve ücretsiz nakliyesi dahil fiyatı 750 tl. Yok ben nakit alırım akvaryumuda kendi imkanlarımla teslim alırım fiyatı 650 tldir. Daha uygunu Eminönü Çiçek Pasajında :) ayrıca 200 liralık elektrik panosu ve 240 liraya aldığım aquamarket askı aparatı dahil değildir dileyene onlar içinde bir indirim yapıp verebilirim tabi, saygılar..

veysel ve Emre66 bunu beğendi.
  7. kaptanıderya

kaptanıderya

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Kadir Güler
    tanıtım Videosu hazırladım :) iyi seyirler..

TencoMelih, Alparslan, bartbart22 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  8. kaptanıderya

kaptanıderya

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Kadir Güler
    Arkadaşlar 2600 liralık ps ye dahilmi akvaryum fiyatına diye soranlar oluyor yapmayın lütfen sadece akvaryum, sump ve mobilya dahildir ve borulama, tabi camlar ,slikonlar, ağaçlar, menteşeler, vidalarda dahil nasıl baktığınıza bağlı

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 28 Nisan 2016
    Emre66 bunu beğendi.
  9. kaptanıderya

kaptanıderya

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Kadir Güler
    Büyük tank için ihtiyacım olan sıfır rw-8 dalga motoru, kova,tuz,sıfır kum ,sıfır kutu kaya ile takas olur altını üstünü hesaplar helalleşiriz.

10. kaptanıderya

kaptanıderya

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Kadir Güler
    Güncelimsi.

11. kaptanıderya

kaptanıderya

Yer:
    İstanbul
    İsim: