1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Kuluçka Makinem Yardım Lütfen

Başlığı 'Malawi Cichlid Forumu' kategorisinde ahmetb tarafından 13 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. ahmetb

ahmetb

İsim:
    Ahmet KIRSEVEN
    Merhaba 2 gün önce dişi balığımı kusturdum yumurtaları ağzına aldıkdan 3 gün sonra . Daha sonra yumurtaları kuluçka makinesina aldım araştırmalarıma göre kuluçka makinesindeki yumurtalar dipde hafif hafif zıplamalı ama benim kuluçka makinemde bu sekilde olmuyor . Dipde girdap gibi yumurtaları çeviriyor hepsi bir arada :( bu gün sanırım toplamda 6. Gün oldu ve dikkatle baktığımda kuyrukları çıkmaya başlamış gibi . Hava ayarından kıstığım zaman ne çeviriyor ne zıplatıyor :( korkuyorum yumurtalarıma zarar gelicek diye :( video atmayı bilmiyorum anlatabilirseniz nasıl olduğunun videosunu çekip atabilirim.

veysel bunu beğendi.
  2. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Kuluçka makinası hava girişi üste gelecek hava hortumu da üstten takılacak, kuluçka makinesini ters takıp hava alttan gelecek şekilde verdiysen dediğin gibi olur.

3. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
  4. ahmetb

ahmetb

İsim:
    Ahmet KIRSEVEN
    İlginiz için teşekkür ederim Veysel abi benim kuluçka makinem de dediğiniz gibi zaten :(

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş