1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Kulucka makinasi

Başlığı 'Malawi Cichlid Forumu' kategorisinde recep.gokdemir.18 tarafından 13 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. recep.gokdemir.18

recep.gokdemir.18

Bugun turuncu prensesi kusturmustum. Canlilardi kulucka makinasina koydum sanirim olmusler hareket etmiyorlar .bi kactanesi erimis gibi digerleri de hareket etmiyo. Nerde yanlis yaptim ben acaba..

2. ka2n

ka2n

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Kaan AYDINOĞLU
    Hareket etmiyor derken? Hava vermediniz mi kuluckaya?

3. recep.gokdemir.18

recep.gokdemir.18

Verdim. Sabah baktim yavrular kaybolmus kulucka makinasi hala calisiyodu ama hic yavru kalmamis erimisler galiba

4. coskunismail

coskunismail

İsim:
    İsmail Coşkun
    Havayı fazla verdiniz sanırım. Yavrular da ızgaralar arasına sıkışıp ezilerek ana tanka gitmiş. Yada kapakları tam kapatamadığınızdan açık olan yerlerden tanka gitmiş ve büyüklere yem olmuşlar gibi görünüyor. Geçmiş olsun.

5. recep.gokdemir.18

recep.gokdemir.18

Yavurular beyazlasmis erimis kulucka makinasinin dibine gitmis. Hepsi olmus. Hava tasininin hortumunu baglamistim. Hava cok fazla geldi . Galiba. Bi daha kulucka makinesi kullanmiyacagim. Yazik oldu yavrulara.

6. coskunismail

coskunismail

İsim:
    İsmail Coşkun
    Hava taşının hortumunu da taksanız kuluçka makinasının vanasından hava ayarını yapmanız lazımdı. Yavrular sanki suyun içinde yüzüyormuş kıvamına kadar vanadan ayarlamanız lazımdı. Neyse, aklınızda bulunsun dedim.

Sayfayı Paylaş