1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Kuracağım Akvaryum İçin Sizce Bu Yeterli mi?

Başlığı 'Deniz Akvaryumları Yeni Başlayanlar' kategorisinde mygegal tarafından 15 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. mygegal

mygegal

Yer:
    almanya
    İsim:
    guney sarisoy
    12.png 23.png 12.png merhaba arkadsarla elimde juwel in hazir kurulmuş akvaryumu var 180 litre 100 cm enlemesine 50cm yuksekligi 40 cm de yan taraflari yani 100x50x40 olmasi lazim. kafama takilan bir soru var akvaryumda t5 isik var resimlerini aticam orada ozellikleri yazıyor sizce bu bana yeterli olurmu veyatta buna ek olarak ne yapmam gerekir deniz akvaryumu için simdiden tessekkurler

2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Şimdilik yeter.
    Hangi canlıları ekleyeceğinizi bilemiyorum o yüzden eklenen canlılara göre ilerleyen dönemde akvaryumun durumuna göre bakılıp yetmezse müdahale yapılıp ilave bir şeyler takıla bilir...

yurtsevenkursad bunu beğendi.
  3. mygegal

mygegal

Yer:
    almanya
    İsim:
    guney sarisoy
    cok asiri birsey beslemeyecem bir kac anemon turu ve bi kac mercan balik olarakda palyaço beslicem ama mavi isik da veriliyo sanirim bu isiklar beyaz nasil yapcam onu extra kucuk mavi led mi alsam acaba ? yada florasanin birini mavimi yapayim

Sayfayı Paylaş