1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Kurulu sısteme 40*40*40 eklemek

Başlığı 'AP Portal Blog- Üye Tank Tanıtımları' kategorisinde gbgonenc tarafından 20 Ocak 2010 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Yani ana akvaryumu da o ps mi idare edecek ? Yetmez bence daha genis govde ve iyi bir motor lazim eger dusundugum gibiyse. Idare edersin ama su degisimlerini daha fazla yapman gerekir ve bu da daha cok masraf demektir.

2. gbgonenc

gbgonenc

Yer:
    İstanbul Kadıköy
    İsim:
    H.Gökberk Gönenç

Ben hem gazoz şişesini hem de Biomatricxi kullanmayı düşünüyorum.Daha sonra iyi bir PS bulmalıyım.

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Gazoz şişesine gerek bence şimdilik. Normal ps ile idare edersin sonra iyi bir ps alır veya yaparsın. Sistemi karmaşık ve fazladan motorların ısıları ile zorlamana gerek yok diye düşünüyorum.

4. gbgonenc

gbgonenc

Yer:
    İstanbul Kadıköy
    İsim:
    H.Gökberk Gönenç

Olmazsa gazoz şişesinden olanı kullanıp duruma göre yanına biomatrics PSyi eklemeyi düşünüyorum.

5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Keyfin bilir elbette. İlerleyen süreçte iyi bir ps edinirsen çok rahat edersin. Su değişim süreleri bile uzar iyi bir ekipman ile. burda:gif

6. gbgonenc

gbgonenc

Yer:
    İstanbul Kadıköy
    İsim:
    H.Gökberk Gönenç

İyi bir PSyi ancak yaza alabilirim.Dün akşam akvaryuma küçük bir mushroom kayası ve küçük bir polip fragı ekledim.

Saygılar.

Sayfayı Paylaş