1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Kurulumda yardın lütfen

Başlığı 'Deniz Akvaryumları Yeni Başlayanlar' kategorisinde tuncay23 tarafından 14 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. tuncay23

tuncay23

İsim:
    tuncay
    Merhabalar tadilattan dolayı bitkliyi bozucam yerine deniz akvaryumu kurucam 80x60x40 veya 45 yükseklik yaptırıcam sump sistemini alttan delmemi yoksa arkadan taşırmalı durso sistemi mi yaptırsam ne malzeme almam gerek bilmiyorum piyasada çok ürün var ışık olarak led kullanıcam lps ve soft mercan türleri alıcam yanınada omurgasız koyucam balık 2 tane felan koyarım kafamda dekor belirlemedim
    Protein skimmer ı akşamaları red mangrovelerin ışığıyla aynı anda çalıştırıcam
    Kafa motoru az yakması lazım ve ses yapmaması lazım eheim düşünüyorum ama nereye baktıysam newjet yazıyo herkes
    Dalga motoru hydor koralina 1 den 2 adet düşünüyorum fazla olmasın yetmesse koralina 2 de alabilirim
    Ha bide canlı kayalar var onların cansızını nereden bulabilirim internette bulamadım eksiğim veya yanlışım varsa düzeltebilir misiniz?

g_olter bunu beğendi.
  2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Hoş geldiniz, kurulum uzun soluklu ve hayırlı olsun.
    Akvaryumu alttan deldirmeyin zamanla su ağırlığından çatlama yapabilir, o yüzden sağlam ve sesiz olması adına durso sistemi yaptırın derim...

g_olter ve tuncay23 bunu beğendi.
  3. g_olter

g_olter

İsim:
    Gökhan ölter
    Hoşgeldiniz

SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tuncay23 bunu beğendi.
  4. ka2n

ka2n

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Kaan AYDINOĞLU
    Hoşgeldiniz.
    Ps 7/24 çalışacak. Sessiz az yakan kafa motoru arıyorsanız jebao derim.

Sayfayı Paylaş