1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Kusura bakmayın Site hakkında Önemli

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde hasan1980 tarafından 18 Haziran 2011 başlatılmıştır.

1. hasan1980

hasan1980

Yer:
    izmir
    İsim:
    Tolga Has
    (Konuyu nereye açıcagıma karar veremedim. Kusura bakmayın lutfen.)

Google da "akvaryum portalı" yazınca site hemen geliyordu. Şimdi ise akvaryumportalı.net adında bir site geliyor. Arkdaslarıma tavsiye ettigimde, siteyi bulamıyorlar google dan. Bu siteyi bende zamanında googledan bulmuştum. Acaba bir sorunmu var? Eger oyleyse siteyi googledan bulmak artık çok zor kaç kere denedim birkaç Pc de de denedim. Bu duruma bir bakılması gerektigine inanıyorum. Teşekkurler saygılar. konuyu aceleyle actım şu an iş yerindeyim vardiyalı çalışıyorum kusuruma bakmayın.

ozgun_cyprus ve YIKIKTEMO bunu beğendi.
  2. harun_99

harun_99

Yer:
    Van
    İsim:
    harun
    Cevap: Kusura bakmayın Site hakkında Önemli

Evet benim başımada geldi bende,internet geçmişinden Akvaryum Portalının sitesini bilgisayarda Masaüstüne attım artık google den değil masaüstünden kısayol olarak giriyorum.:cicek:

ozgun_cyprus ve YIKIKTEMO bunu beğendi.
  3. harun_99

harun_99

Yer:
    Van
    İsim:
    harun
    Alın buda benden size.Eğer sizin bilgisayarınız var ise bu linki masaüztünüze atın orsan girebilirsiniz.İyİ gÜnLeR

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 25 Haziran 2015
  4. brkfrt

brkfrt

İsim:
    Burak Fırat
    Bu konuyla ilgili açıklama yapıldı sanırım gözünüzden kaçmış:
    Bazen böyle şanssızlıklar olabiliyor, düzeltmek için önümüze bakmalıyız.

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 25 Haziran 2015
    YIKIKTEMO bunu beğendi.
  5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Selamlar Hasan Bey,

Google panda diye bir uygulama çıkarmış yani ayı kış uykusundan uyanmış amiyane tabirle. Bu uygulama sonucu binlerce site arama motorunda sayfa geriledi. Feryatları linkte bulabilirsiniz. 1. sayfa ilk 4 olan sıramızı 6. sayfaya atmış ve bizde link kısaltması yaptığımzdan konularımıza da ulaşmak imkanı gerilemiş durumda.

Kurunun yanında yaşta yandı bu uygulamada. Akvaryum portalı olarak arattığınızda ilk sayfada çıkan site bizim çakmamız ve yine içeriğimizi de çalan kopyala yapıştır 4-5 siteden biridir. Daha doğrusu Aslanın yokluğunda pirim yapan sırtlanlar misali.

Direk adres çubuğuna akvaryum portalı yazarak girerlerse sorun olmaz. Yakında düzelecek inşallah.

Düzenleme: 25 Haziran 2015
    reis bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş