1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Kuyruk Büzüşme

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde karyolla tarafından 30 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1. karyolla

karyolla

İsim:
    ismail gör
    Önceden konu açmıştım ve silinmiş sanırım bakım çalışmaları yüzünden.

Japon balığımın sol ve sağ kuyruğu var ve sol kuyruğunda bir buruşma var.2 tane yapışmış beyaz birşey var.Sağ kuyruğu düzgün.onlar başka bir yerinde yok.Acaba bu belirti mantar mı?Sağlığında bir problem göremedim.

Eğer mantarsa normal evdeki tuzu eritip koysam geçer mi yoksa, ilaç mı almam lazım yardımlarınızı acil bekliyorum. foto koymakta zorlanıyorum.Çünkü tam görüntü alamıyorum.

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Açıkcası yanıt gelmemesinin sebebi sorunun ne olduğunun tam anlaşılamamasıdır. Fotoğraf olmadan tedavi önerisi yapmak veya sorunu anlamadan önerilerde bulunmakta doğru olmuyor. Mantar olur, parazit olur vs. Su değerlerini düzenlemek yanında önerilebilecek birşey yok şu anda. Fotoğraf eklersen iyi olur.

karyolla bunu beğendi.
  3. ft25

ft25

İsim:
    Furkan TEMEL
    Ben de Temel abiye katılıyorum.Eğer mantarsa haftada bir çok iyi su banyosu yaptır ama tuzu fazla kaçırma bir de kaya tuzu kullanmanızı tavsiye ederim.

4. karyolla

karyolla

İsim:
    ismail gör
    sağol teşekkür ederim

5. ozcan13

ozcan13

İsim:
    Özcan Kayahan
    Hazır konu açılmışken bende sorumu sorıyım:
    Benim moli yavruları 15 tane kadar.İlk hafta iyiydiler fakat bu hafta sürtünüyorlar kuyruklarını büzmüşler.Öyle geziyorlar.Birde molimin ağzının kenarı beyazlamış.Mantar değil de mukoz gibi.

Sayfayı Paylaş