1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Lütfen yardım ve bilgilendirmelerinizi bekliyorum

Başlığı 'Deniz Akvaryumları Yeni Başlayanlar' kategorisinde ByAdNaN tarafından 15 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. ByAdNaN

ByAdNaN

Yer:
    Rize
    İsim:
    Adnan BAŞ
    Test Lab kitini arkadaşıma verdim değerler kitapçıkta. Aklımda kalanlar PH:7.6-No2:0.2-KH:10-O2:8 PO4:0.02-SİO2:6,0 böleydi ama test kitini alayım paylaşırım değerleri yakında

2. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N
    Elinizdeki neyse en iyisi şimdilik o. Onun davranışlarını tepkilerini öğrenmek ve buna göre yorumlamak. Bazı testler farklı sonuçlar verebiliyor. Şimdilik ikinci bir tane daha almayın. Sonuçlar daha çok karışıklık verecek size. Her halükarda ufak farkları rağmen temelde üç aşağı beş yukarı aynı değerleri yansıtır.
    Ve gün gelir siz bunlara ihtiyaç duymazsınız. Gözleriniz test eder

▪Note5 ve Tapatalk▪

ByAdNaN bunu beğendi.
  3. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Bakteri feeder ı birden kesmeyin canlı girişleri başladıktan sonra yavaş yavaş azaltaraktan kesin

ByAdNaN bunu beğendi.
  4. ByAdNaN

ByAdNaN

Yer:
    Rize
    İsim:
    Adnan BAŞ
    zaten günde 2ml giriyorum..Forumda okumuştum bakteri popülasyonunu arttırıyor ve diatomu hızlandırıyor diye.diatom sonrası yine girmeye devam ediyorum günde 2ml.

MESUT_KERİM bunu beğendi.
  5. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Curve 5 biraz sıkıntılı olur o hacimde.

YMR_AY ve Ontheway bunu beğendi.
  6. Erdal

Erdal

Curve 5 yetmeyecektir curve alacaksanız 9 alın rahat edin.

Birde bu aşamada yapacağınız testlerin çok bi anlamı yok yanıltıcaktır test için tankınızın 45 - 50 günü geçmesini bekleyebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş