1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Lütfen Yorum Yapar mısınız?

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde dulda tarafından 16 Eylül 2011 başlatılmıştır.

1. dulda

dulda

İsim:
    Cumali Örüç
    Biliyorum enteresan bir başlık oldu ama özellikle böyle yazmak istedim çünkü bu foruma girdikten sonra akvaryum hakkında hiçbir şey bilmediğimi öğrendim. Yani doğru diye bildiklerimin hep aslında yanlış olduğunu öğrendim. Bu yüzden sizlerin yorumları benim için çok önemli. Daha önce açmış olduğum konuda resimleri paylaşmış ve birkaç arkadaştan akvaryumda doğallık olaması gerektiği yönünde yorumlar almıştım. Konu burada http://www.akvaryumportali.com/tatli-su-genel-portali/akvaryumun-son-hali-10993.html#post125507 bu arkadaşlarımın yorumunda yola çıkarak dekoru değiştirmeye karar verdim. Canlılar aynı şekilde devam etmekte sadece iç dekoru değiştirerek bitkiler ve sadece yapay olarak saksı kullandım ( yuva olarak kullanmak üzere ). Şuan akvaryumun aldığı son şeklim aşağıdaki resimlerdeki gibidir. Rica etsem bana yanlışlarım hakkında bilgi verir misiniz?

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Lütfen Yorum Yapar mısınız?

Masallah masallah cok guzel gorunuyor cep telefonundan goruyor olsam da. Simdi onemli olan ayni saglikta bitkilerin ve akvaryumun devamini saglamak. Dekor dogalliga yakin duzeye gelmis ve goze cok daha hos gorunuyor.

3. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Kadıköy/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay

Temel abime katılıyorum...Bence de gayet hoş olmuş tankınız...Sadece öndeki sazı arka köşelerden birine koyabilirseniz biraz daha derinlik sağlayabilirsiniz.Saygılar

4. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Sanırım arka fon sadece siyah? Yoksa ben mi yanlış gördüm ? Işıklandırmayı nasıl yapıyorsunuz acaba ?

Şimdiki dekor diğerinden çok daha hoş olmuş bence. Ama Ozan Bey'in de dediği gibi sazı arkaya alabilirseniz daha güzel duracaktır.

5. dulda

dulda

İsim:
    Cumali Örüç

Sazları arkaya aldım. Arka fon rengi yeşil daha doğrusu arkada çok güzel bir bitkili akvaryum fonu var. 13w 50cm lik Philipsin floresans ı var ama 1 adet. Daha önceki açtığım konularda yeterli olacağını söylemişlerdi bende ekleme yapmadım.

6. methapor

methapor

İsim:
    Polat

Filtre olarak ne kulanıyorsunuz ?(Örn.Tetratec ex 700-Dış filtre)

7. dulda

dulda

İsim:
    Cumali Örüç

Aquael Fan-mini plus iç filtre

Sayfayı Paylaş