1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

L 134-L 144 Longfin Blue Eye Akvaryumum

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde takturk tarafından 12 Ocak 2012 başlatılmıştır.

1. berkan

berkan

İsim:
    berkan yıldız
    Cevap: L 134-L 144 Longfin Blue Eye Akvaryumum

Hayırlı olsun.Umarım bol bol yavru alırsın.Balıklarınız gerçekten çok güzel,umarım kayıp vermezsiniz.:nazar:

2. takturk

takturk

İsim:
    tolgahan aktürk

Teşekkürler Berkan ilk 24 saat kayıpsiz gecti çok şükür bundan sonrası kismet

3. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Tolgahan tek kare resimlerle kandıramazsın bir kaç güzel resim daha bekliyoruz.:)

4. takturk

takturk

İsim:
    tolgahan aktürk

Yoldayim Eceabat'a gidiyorum İsmail :) haftaya inşallah aslında telefonda var fotograf ama direk photobucket'e atabilirmiyim bilmiyorum

5. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Yoldayım filan anlamam bir güzellik yaparsın artık.:)

6. takturk

takturk

İsim:
    tolgahan aktürk
  7. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Tolgahan çok net olmasada canlıların keyifleri yerinde görünüyor.:nazar:İnşallah yakın zamanda güzel haberler alırız.

8. takturk

takturk

İsim:
    tolgahan aktürk

Bu fotoğrafı telefonla çekmiştim ondan net değil İsmail. Haftasonu daha canlı ve heyecanlı fotoğraflar eklerim. :)

9. serkantalya

serkantalya

İsim:
    serkan karaküçük

Arkadaşlar, size tesadüfen ulaştım. izmir de ikametgah etmekteyim. L 144 Longfin Blue Eyes Damızlık Çift ve / veya Damızlık altı arıyorum. Longfin Albino Eyes Damızlık dişi de arıyorum. İlginiz için teşekkürler...

Yardımcı olursanız sevinirim...

10. takturk

takturk

İsim:
    tolgahan aktürk

Serkan bey öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Konu başlığını ve içeriğini okuduysanız akvaryum ve canlıları tanıtımıyla alakalı bir konu. Ticari bir gidişatı yok ve olmayacakta. Aradığınız canlıyı Karışık Arıyorum İlanları buraya yazarsanız ilgilenen arkadaşlar size yardımcı olabilir.

11. serkantalya

serkantalya

İsim:
    serkan karaküçük

o kısm inceledim. ama sizin aranızdaki iletişim ve kurduğunuz akvaryumu görünce sizlerin yardımcı olabileceğinizi düşündüm.
    ticari olarak düşünmeyip bir akvarist ve L144 Longfin sevdalısı olarak yaklaşmanızı tercih edeceğinizi düşündüm...

Saysızlık yapmak kesinlikle istemem ama temin yollarınızı ve eğer temin edebileceğim arkadaşlar olarak sizler varsanız ticari yönden değil, sevdalısı olarak burdan, e-mail veya Gsm yoluyla iletişim kurmayı tercih ederim. Ayrıca balıkesirin izmir e yakınlığı nedeniyle tanışmak ve iletişim kurmak benim için daha uygun olur.

iletişim bilgilerim bütün akvarist ve L144 Lonfin sevdalıları için açıktır...

Saygılarımla...

E-mail: serkankarakucuk@gmail.com
    Gsm: 0 533 263 29 67

12. takturk

takturk

İsim:
    tolgahan aktürk

Serkan bey mutlaka yardımcı oluruz bilgimiz varsa yönlendirme yaparız. Memleketimde ve yakın illerdeki akvaristlerle tanışmak benide mutlu eder. Sadece tanıtım konumda değilde ilan bölümünde aradığınızı bulmanız için yönlendirmek istedim sizi. Özel mesajla balıkları aldığım yeri bildiriyorum.

13. Erman_GÜNDOĞDU

Erman_GÜNDOĞDU

İsim:
    Erman Gündoğdu

Hemşerim vatozlar ne durumda biraz resim yüklede gözümüz vatoz görsün...:crazy1::crazy1::crazy1:

Sayfayı Paylaş