1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Lale akvaryumda buluşup tanışıp sohbet ederiz ? Lale akvaryuma gelen varmı ?

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde fth-94 tarafından 25 Ekim 2009 başlatılmıştır.

1. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Merhabayın abilerim , ablalarım , üstadlarım.
    Acaba haftaya 31 ekim yada 1 kasım yani cumartesi veya pazar günü saati belirleyip lale akvaryumda ( Davutpaşa) buluşabilirmiyiz ? Hem sizleri tanımak isterim hemde bilgi almak.

2. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Lale akvaryuma gidebilirmiyiz ?

Bende gitmek istiyordum inşallah bende varım cevabıyla karşırız :) grup halinde gidip geliriz. :) inşallah gideriz.

Saygılar...

3. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

İnşallah gideriz. Ben daha önceden lale akvaryuma gittim ama portalımızdaki abilerim ve üstatlarımla tanışmayı çok istiyorum ( Özellikle Temal abi ile :) )

4. Desert Falcon

Desert Falcon

Bana da özel mesaj gelmiş fakat İstanbul'da değilim.Yakın olsa kesinlikle kabul ederdim.Bende siz güzel insanlarla tanışıp bildiklerime dahasını katmayı,yeni sıcak,sevecen yüzler tanımayı ve sizlerle uzun uzadıya sohbet etmeyi dilerdim... İnşallah bi grup oluşturursunuz.2 kişi 3 kişi dahi olsanız hepiniz İstanbuldasınız...

5. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Yanlışlıkla oldu öm kusura bakamayın. :) İnşallah 3-4 kişi olururzda gideriz.

6. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Bakalım babamda izin çıksın ama büyük ihtimal gelicem :) ( aslında ilk gidişim ailemle olucaktı ama 3 4 ay sonra oda ):) ama ilk önce sizlerle gidicem galiba :) inş 5 10 15 kişi toplanıp gideriz :)

Saygılar... saygılar:gif

7. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Evet ben portaldaki kişilerle tanışmayı çok istiyorum :) Amacım o :)

8. BAFRALI

BAFRALI

Lale akvaryum neresidir ve neden lale akvaryum bilgi verirsen sevinirim pazar günü esenlerde olcam bende gelebilirim büyük bir ihtimalle

9. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
  10. BAFRALI

BAFRALI

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler şimdi daha iyi anladım neden lalae akvaryumda buluşma isteğinizi en yakın zamanda bende gideceğim saygılar.

11. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Portal adına güzel bir buluşma olacaktır. Umarım istediğiniz gibi gerçekleşir...

12. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Acaba gelecek arkadaşlarımız varmı ? varsa gelebileceği saatleri yazsınlar...

Sayfayı Paylaş