1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

larviva dan-ex

Başlığı 'Akvaryum Yemi Araştırma Portalı' kategorisinde mustafa_1032 tarafından 28 Ocak 2011 başlatılmıştır.

1. mustafa_1032

mustafa_1032

İsim:
    Mustafa Erkısa
    larviva dan-ex damızlık yemi diye geçiyor kullanan oldumu acaba? Açık olarak satan bir satıcı buldum burda ve çok memnun olduğunu söledi.
    Ürün İçeriği:
    Ürün içeriği

Balık ürünleri, tahıllar, sıvı ve katı yağlar, ve premixler

Bileşim

Protein %62
    %13
    %10.5
    %1.15
    447 mg/kg
    1.02 IU/g
    0.25 IU/g
    P
    Cu
    %1.37
    15 mg/kg

Yağ
    Kül
    Lif
    vitE
    vitA
    vitD

2. barisy

barisy

İsim:
    Barış Yıldırım
    Cevap: larviva dan-ex

Bence satıcının dediklerine inanma o da ona satanın dediklerini söylüyor sonuçta..

3. mustafa_1032

mustafa_1032

İsim:
    Mustafa Erkısa

Evet onu düşündüm tabiki başta,internetten araştırdığım kadarıyla çok beğenilmiş işe yarar bir ürün olarak söz ediliyor lakin şöyle bir sorun var yorum yapanların hepside bu üründen satıyor :D Satıcı haricinde kullanan veya yorum yapan birini göremedim malesef.. Forumda kullanan kimse olmadımı acaba bu yemden?

4. grafikdelisi

grafikdelisi

İsim:
    Serdar KOÇER

tek yem bana göre new life spectrum hocam bunu dene tabi ciklet balıkların varsa

5. mustafa_1032

mustafa_1032

İsim:
    Mustafa Erkısa

Çöpçülerim için düşündüm bu yemi cikletim yok henüz, ilerde mutlaka onuda beslemek istiyorum ama ;) Forum sağolsun insanın iştahını kabartıyo hertürü besliyesi geliyo insanın :D

6. grafikdelisi

grafikdelisi

İsim:
    Serdar KOÇER

çöpçüler ve vatozlar için dip yemleri var seranın olması gerekiyor ortalama 3.5 tl civarında olması lazım istersen bi denemeni tavsiye ederim...

Sayfayı Paylaş