1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Lazerli Cam Birleştirme

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde sahinkilic tarafından 2 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. sahinkilic

sahinkilic

Yer:
    Girne/KKTC
    Arkadaşlar bugün cam işi yapan birisi ile görüştüm 120*50*50 ebatlarında akvaryum yaptırmak için 10mm cam kullanacak 300 Tl istedi. İki çeşit birleştirmeden bahsetti birisi klasik slikon diğeri ise lazerli birleşme birleşme yerleri görünmüyormuş, daha sağlam ve sızdırmazlık sıfırmış sizin fikriniz nedir acaba ?

Şahin Kılıç | Photography

2. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
    Tank yaptırırken bende bu yapıştırma tekniğini araştırmıştım.Görsel olarak çok daha güzel görüneceği kesin, ancak bu tarz yapıştırmalarda kırılganlık daha fazla olduğu için silikon ile yapıştırma daha güvenli.Bu yüzden bende özellikle siyah silikonlu bir tank yaptırdım.

3. sahinkilic

sahinkilic

Yer:
    Girne/KKTC
    Bende bir kaç yerde okudum pek sağlıklı olmayacağı söyleniyor esneme yapmayacağı için fakat bu boyutlarda sıkıntı yaratırmı acaba 10mm cam kullanacağım

Şahin Kılıç | Photography

4. KaderiniSev

KaderiniSev

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Buğra Murat Köse
    Hem fiyat bakımından hemde esneklik bakımından Hakan abiye katılıyorum esneme olmayacağı için bir çatlama riski çok fazla. Görüntüsü güzel olur ama ceremesi çok olur en iyisi silikonlu yaptırmanız.

5. murat parin

murat parin

Yer:
    pendik/istanbul
    İsim:
    murat
    Lazer dedikleri Uv ile reaksiyona giren bir tür yapıştırıcı.Esnemeyen her şey kırılmaya mahkumdur, riskli derim bende.Yeni yapıları tamamında artık esneme payı olan enerjiyi sönümleyebilecek materyaller kullanılmaya başlandı.

KaderiniSev bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş